درباره ما 

در دنیای امروز محتوای خبری، آموزشی و سرگرمی هر روز بیشتر به سمت ویدیو محور شدن حرکت می کند و پیشرفت های چشمگیر سرویس های استریم، «VOD» و اشتراک گذاری ویدیو در جذب مخاطب و گسترده شدن بازار تجارت در این حوزه بهترین شاهدین برای چنین ادعایی هستند.

به تازگی موج ویدیو محور شدن محتوا و استفاده هر چه بیشتر مخاطبین از سرویس هایی که در بستر اینترنت به عرصه محتوا مشغولند به ایران هم رسیده و طی دو سال گذشته سامانه های متعدد «VOD» و تلویزیون های اینترنتی (IPTV) از طریق گرفتن مجوز فعالیت های خود را آغاز کرده اند.

با توجه به نوپا بودن صنعت استریم در ایران «IPTVGuide» به عنوان رسانه ای مستقل و برخاسته از بخش خصوصی سه هدف اساسی و مهم را دنبال می کند.

  •  نخست اطلاع رسانی دقیق از آخرین وضعیت پیشرفت های فنی و رویدادهای تاثیرگذار بازار در حال گسترش حوزه استریم در جهان و تحلیل اتفاقات مرتبط با آن برای به روز بودن و بالا رفتن سواد مخاطبین عام و خاص و دست اندر کاران این عرصه در ایران.

 

  •  دوم نقد و بررسی بیطرفانه اما بدون تعارف و صریح سرویس های فعال ایرانی با هدف رشد این سرویس ها و آگاهی بیشتر مخاطبین از کیفیت و صحت خدماتی که فعالان حاضر در صنعت استریم به آن ها ارائه می دهند.

 

  •  سوم اطلاع رسانی درباره آخرین تولیدات و حواشی محصولات موفق در حوزه بین المللی با تمرکز بیشتر بر محتوای سرویس های استریم.

 

مثل هر رسانه پویا و تاثیرگذار، تیم خبری «IPTVguide» نیز نیاز به نقد و نظر مخاطبینش دارد پس از طریق راه های ارتباطی ما را از نظرات، انتقادات و پیشنهاداتی که دارید آگاه سازید. از طریق ایمیل info@iptvguide.com می توانید مستقیما با ما در تماس باشید.