با پایان اهدای جوایز امی در سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفتیم طی این هفته هر روز دو گفت و گو با منتخبی از برندگان جوایز امسال داشته باشیم، این گفت و گو با پیتر دینکلیج  برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال های درام برای بازی در سریال «بازی تاج و تخت» است.

سریال «بهتره با سال تماس بگیری»، اسپین آف «بریکینگ بد» از زمان شروع پخش فصل چهارم هفته به هفته تماشاگرانش را غافلگیر کرده است. 

جاناتان بنکس بازیگر نقش مایک در این سریال در گفت وگوی تازه اش با «تی وی اینسایدر» درباره فصل چهارم سریال صحبت کرده و اینکه دوست دارد با چه کاراکتری از جهان «بریکینگ بد» در این سریال روبه رو شود.

کری اسکوگلند، کارگردان «سرگذشت ندیمه/The Handmaid’s Tale»، سریال اقتباسی سرویس استریم هولو  از رمان معروف مارگارت اتوود که امسال نامزد جایزه امی هم شده بود در صحبت از اثر این سریال بر روح زمانه ما، آن را به شکل غیرقابل انکاری متصل به جنبش #MeToo می داند.

اندرو لینکلن اوایل امسال با اعلام اینکه بازی اش در سریال «مردگان متحرک» با پایان پخش فصل نهم به پایان خواهد رسید، بر این نکته تاکید کرد که رابطه اش با ریک گرایمز هنوز تمام نشده است. حالا به نظر می رسد این ستاره درام زامبی شبکه AMC قصد دارد نقش تازه ای را در جهان «مردگان متحرک» بپذیرد.

تام ولاشیها، بازیگر نقش جیکن هگار در فصول دوم، پنجم و ششم «بازی تاج و تخت» به گروه بازیگران فصل دوم سریال درام «جک رایان» ساخته تام کلنسی و محصول سرویس استریم آمازون  پیوسته است. 

پس از به گند کشیده شدن شهرت و سابقه بیل کازبی حالا او باید در ۸۱ سالگی و درحالی که دستبند به دست دارد به زندان ایالتی اعزام شود تا احتمالا باقی مانده عمرش را بین خلافکاران واقعی بگذراند.

با پایان اهدای جوایز امی در سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفتیم طی این هفته هر روز دو گفت و گو با منتخبی از برندگان جوایز امسال داشته باشیم، این گفت و گو با جف دنیلز برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد در مینی سریال ها برای بازی در مینی سریال «Godless» است.

با پایان اهدای جوایز امی  در سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفتیم طی این هفته هر روز دو گفت و گو با منتخبی از برندگان جوایز امسال داشته باشیم، این گفت و گو با ریچل برازناهان برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی زن در سریال های کمدی برای بازی در سریال «خانم میزل شگفت انگیز/ The Marvelous Mrs.‎ Maisel» است.

شبکه HBO  روز دوشنبه از برنامه ای بلندپروازانه پرده برداشت که در آن از سال ۲۰۱۹ لوکیشن های فیلمبرداری «بازی تاج و تخت» در ایرلند شمالی برای بازدید گردشگران آماده خواهد شد. 

باب اودنکرک، ستاره اصلی سریال  تحسین شده «بهتره با سال تماس بگیری» برای بازی در سریال بازسازی «زنان کوچک/Little Women» که گرتا گرویگ (لیدی برد) آن را نویسندگی و کارگردانی خواهد

صفحه‌ها