آمازون پرایم ویدئو

با پایان اهدای جوایز امی  در سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفتیم طی این هفته هر روز دو گفت و گو با منتخبی از برندگان جوایز امسال داشته باشیم، این گفت و گو با ایمی شرمان پالادینو نویسنده، تهیه کننده، کارگردان و خالق سریال «خانم میزل شگفت انگیز/ The Marvelous Mrs.‎ Maisel » و همسرش دنیل پالادینو نویسنده و تهیه کننده این سریال است.

بازیگران سریال زندگینامه ای مارادونا در سرویس استریم آمازون انتخاب شده اند. نیکلاس گلداشمیت، نازارنو کاسرو و خوان پالومینو در سریال زندگینامه ای آمازون درباره اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان دیه گو آرماندو مارادونا به ایفای نقش خواهند پرداخت. 

ایمی شرمن پالادینو، خالق سریال «خانم میزل شگفت انگیز/ The Marvelous Mrs.‎ Maisel» محصول موفق آمازون در پشت صحنه مراسم امی ۲۰۱۸ فاش کرد فصل دوم این سریال  همین امسال از سرویس استریم آمازون پخش خواهد شد.

برنده شدن ۲ جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اصلی مرد سریال های درام و ۴ بار نامزد شدن برای دریافت این جایزه و برنده شدن ۱ جایزه امی و نامزد شدن در ۵ دوره این جوایز کافیست تا نشان دهد هم سریال «Mad Men» از چه اهمیت و کیفیتی برخوردار بوده و هم بازیگر نقش اصلی مرد آن یعنی :«جان هام»

سریال تازه متیو واینر (مد من) با عنوان «رومانوف ها» که تریلری تازه از آن منتشر شده ، مجموعه ای از هشت داستان/اپیزود مستقل است که در هر کدام سرنوشت یکی از بازمانده های خاندان سلطنتی روسیه تزاری در زمان حاضر روایت می شود. اکثر اعضای خاندان سلطنتی رومانوف  در جریان انقلاب بلشویکی در روسیه قتل عام شدند. 

با اینکه در طول سه سال گذشته مخاطبین سریال «آقای ربات/ Mr.‎ Robot» هر فصل کمتر از قبل شده اند اما این دلیلی نمی شود که وقتی شبکه «USA Network» اعلام کرد کار ساخت این سریال موفق با ساخت فصل چهارم به انتها می رسد خیلی ها معترض و شاکی و غافلگیر نشده باشند.

ریچل برازنان بازیگر سریال «خانم میزل شگفت انگیز/The Marvelous Mrs.‎ Maisel» در آخرین گفت و گوی خود به صحنه ای در اپیزود هفت این سریال  اشاره کرده است که کاراکتر او و حتی خودش را متحول کرد.

در نگاه اول به نظر می رسد سریال «Homecoming» معجونی از موضوعات قلمبه سلنبه باشد. اما در عمل، این سریال  که دستپخت جدید سم اسماعیل، خالق «آقای روبات» است با کنار هم گذاشتن عناصری به ظاهر نامتجانس تبدیل به درامی تیزهوش و واقعا عجیب و غریب شده است.

سرویس استریم آمازون  پیش از آغاز پخش سریال «رومانف ها/The Romanoffs» اطلاعات تازه ای از اپیزودهای این سریال را به همراه اولین تصاویر آن منتشر  کرده است. 

مثل اینکه الیوت اندرسون به پایان راه رسیده است چرا که اخبار تازه مبنی بر آن هستند که فصل چهارم «آقای روبات/Mr.‎ Robot» که در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد و برخلاف فصل های قبلی شامل دوازده اپیزود خواهد بود آخرین فصل این سریال  مهیج است. 

صفحه‌ها