آمازون پرایم ویدئو

کریستین اسلیتر، بازیگر سریال «Mr.‎ Robot/ آقای روبات» که برای بازی در این سریال جایزه گلدن گلوب را به ویترین جوایزش اضافه کرده در تازه ترین گفتگویش اعلا کرده نویسندگان سریال این روزها در حال کار روی  فصل چهارم هستند که از نظر او آخرین فصل سریال نیز خواهد بود، اگرچه او از ماجرای این فصل و اینکه چه اتفاقی قرار است برای کاراکترش بیفتد کاملا ابراز بی اطلاعی کرده است.

 

عرفان خان، یکی از شناخته شده ترین بازیگران هندی در هالیوود به دلیل بیماری از حضور در سریال «Gormint»، تازه ترین سریال هندی آمازون با عنوان سابق «The Ministry» کنار کشید.

«زن مطلقه دیوانه» اهل آپر وست ساید بازگشته است. آمازون به تازگی تریلر فصل دوم سریال کمدی «خانم میزل شگفت انگیز» را عرضه کرده و میج میزل که به تازگی مجرد شده هنوز حتی یک اپسیلون هم از خواسته هایش کوتاه نیامده است. 

این تریلر با مکالمه ای مادر-دختری در یک سالن زیبایی شروع می شود، اما خیلی زود همانطور که از سبک حقیقی خانم میزل انتظار می رود، این مکالمه رنگ و بوی هر چیزی جز یک احوال پرسی بی خطر را به خود می گیرد.

در روزهای گذشته گزارش هایی از عملکرد ۴ ماه اخیر بزرگترین شرکت های آمریکا منتشر شده که در این بین آن چه بیش از همه جلب توجه می کند، رشد سرسام آور سرویس های استریمی مانند آمازون و تنفلیکس است؛ رشدی که نویدبخش پیشرفت صنعت سرگرمی با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها در زمینه توزیع محتواست.

سال گذشته، سالی رویایی برای کمپانی آمازون در بازار ژاپن بود. آن ها توانستند در سال ۲۰۱۷ سهم بازار خود در ژاپن را به دو برابر افزایش دهد؛ این در حالی است که نتفلیکس، رقیب دیرینه آمازون نیز همچنان در تلاش است جایگاه خود را در ژاپن تمام و کمال تثبیت کند.

خبر ساخت مینی سریال جدید آمازون توسط استیون اسپیلبرگ، استیون زیلیان و خاویر باردم سریال بین ها را غافلگیر کرده اس.
طبق خبر ورایتی، استودیوی آمازون سفارش ساخت سریالی چهار قسمتی به نویسندگی استیون زیلیان، نویسنده فیلمنامه «فهرست شیندلر» داده است. سریالی که بر اساس زندگینامه هرنان کورتس یکی از تاثیرگذارترین چهره های تاریخ اسپانیا و آمریکای مرکزی ساخته خواهد شد.

بیش از دو سال از آغاز رسمی فعالیت پلتفرم «آمازون پرایم ویدئو» به عنوان سرویس استریم کمپانی بزرگ «آمازون» می گذرد و این کمپانی بزرگ طی این دو سال تلاش کرده تا با تولید محتوای اورجینال و متفاوت کاربران را به سوی خود جذب کند. برنامه ای که قرار است طی سال های آتی نیز با قدرت ادامه پیدا کند.
اما هزینه روی محتوا تا چه اندازه سبب جذب مشترک جدید برای سرویس هایی مانند «آمازون پرایم ویدئو» می شود؟ و آیا تناسبی بین هزینه و جذب تعداد مشخصی کاربر در این صنعت وجود دارد؟

سرویس استریم آمازون در ادامه ساخت مستندهای فوتبالی خود در حال ساخت مستندی از بازیکنان، مربیان و یکی از مدیران عامل موفق لیگ فوتبال باشگاه های اسپانیا یا همان لالیگا است و به همراه شرکت اسپانیایی «Mediapro» تیمی را برای ساخت این مستند تشکیل داده است.
«Six Dreams» مستندی شش قسمتی درباره شش چهره الهام بخش از فوتبال لالیگا است؛ سه بازیکن، دو مربی و یک مدیرعامل سوژه های این مستند هستند.

آمازون پرایم ویدئو در نظر دارد جای پای خود در بازار بکر و بزرگ هند را محکم کند. این غول استریم از مدتی پیش سفارش ساخت ۱۸ محصول اورجینال را به استودیوهای هندی داده است و این یعنی سرمایه گذاری مشترک در تولید محصولات هندی یکی از استراتژی های برتر آمازون برای نفوذ هر چه بیشتر در بازار این کشور است.

صفحه‌ها