HBO GO

با پایان اهدای جوایز امی  در سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفتیم طی این هفته هر روز دو گفت و گو با منتخبی از برندگان جوایز امسال داشته باشیم، این گفت و گو با دیوید بنیوف و دی.بی.وایس خالقین سریال «بازی تاج و تخت» است که توانستند در سه دوره اخیری که نامزد دریافت جایزه امی بهترین سریال درام سال شده اند آن را تصاحب کنند.

شبکه BBC در حال ساخت سریالی بر اساس رمان های سه گانه فیلیپ پولمن با عنوان «His Dark Material» است. نام قسمت های سه گانه این رمان به ترتیب «قطب نمای طلایی/The Golden Compass»، «چاقوی تیزThe Subtle Knife/» و «تلسکوپ کهرباییThe Amber Spyglass/» است و داستانی فانتزی در مورد دو نوجوان به اسم‌های لایرا بلاکوا و ویل پری را روایت می کند که در دو دنیای موازی زندگی می‌کنند و وارد ماجراهایی حماسی می‌شوند!

شمار بازیگران سرشناس بریتانیایی که طی هفت فصل گذشته بازی تاج و تخت حضور داشته یا با یکی از ستارگان این سریال  در سینما یا تلویزیون همبازی شده اند بسیار زیاد است. محبوبیت جهانی این سریال باعث شده بازیگرانش به شهرتی باورنکردنی دست پیدا کنند و در نتیجه به انتخابی مطمئن برای کارگردانان تبدیل شوند.

سریال نخبه پسند اما تقریبا نادیده گرفته شده «The Deuce» با دومین فصل خود به زودی به شبکه «HBO» برمی گردد. تیم گودمن، منتقد تلویزیونی «هالیوود ریپورتر» به همین مناسب اولین یادداشت خود درباره سریال را نوشته و در درباره تغییرات چشمگیر و نه چندان چشمگیر فصل دوم به نکاتی اشاره کرده است.

در تازه ترین سریال کمدی شبکه HBO  با عنوان «Camping» جنیفر گارنر به عنوان بازیگر اصلی حضور دارد و آن طور که در اولین تریلر منتشر شده از سریال  مشخص است، او مثل یک بمب ساعتی ممکن است هر لحظه منفجر شود.

سریال «بازی تاج و تخت» سال آینده تمام می شود، اما به نظر می رسد دعوای نیکلای کاستر والدائو بازیگر نقش جیمی لنیستر در این سریال و مدیر برنامه های قبلی اش قرار نیست به این زودی ها تمام  شود. 

قرار است فیلمبرداری اولین سریال اسپین آف « بازی تاج و تخت» که هنوز عنوانی قطعی برایش تعیین نشده از فوریه سال آینده در ایرلند آغاز شود. نام موقت این پروژه فعلا «شب طولانی/ The Long Night» است  که طراحی آن را جین گلدمن برعهده دارد. گلدمن بیشتر برای نگارش اقتباس های فانتزی همچون «Stardust» ، «خانه خانم پرگرین برای بچه های عجیب و غریب» و البته سری فیلم های «کینگزمن» شناخته شده است. 

بازیگر سابق «بازی تاج و تخت» یعنی فین جونز که اجرای نقش سر لوراس تایرل را در این سریال برعهده داشت به تازگی از تئوری خود درباره پایان بازی تاج و تخت گفته است. جونز البته تاکید کرده که این تئوری او احتمالا بیش از اندازه خوش و خرم است که بخواهد به واقعیت بپیوندد. 

شبکه HBO امروز اولین تریلر از جدیدترین اقتباس آزاد از شاهکار سر آرتور کانن دویل یعنی شرلوک هلمز را منتشر کرده است. در این سریال  خانم شرلوک هولمز و دکتر واتو تاچیبانا جای دو شخصیت اصلی داستان دویل را می گیرند تا سخت ترین و پیچیده ترین معماهای جنایی را در ژاپن حل کنند.

صفحه‌ها