تولید ایران

هواداران سریال مافیایی، ایتالیایی «Gomorrah» از خبر ساخت یک پیش درآمد سینمایی بر اساس این سریال موفق و جنایی در پوست خود نمی گنجند. 

قرار است این فیلم سینمایی را مارکو دی امور کارگردانی کرده و در آن نقش اصلی را هم خودش بازی کند. دی امور در فصل چهارم سریال که به زودی پخش می شود، چند اپیزود را کارگردانی کرده است. 

شبکه «BBC» به زودی ساخت یک سریال جدید با نام «خانم ویلسون/Mrs Wilson» را آغاز خواهد کرد. این سریال با بودجه قابل توجهی ساخته می شود و بازیگران نام آشنایی در آن بازی خواهند کرد.
تهیه کننده و یکی از بازیگران اصلی این سریال بازیگر سرشناس بریتانیایی روث ویلسون است و جالب است بدانید این سریال در واقع بر اساس کتاب خاطرات مادر بزرگ ویلسون ساخته می شود و بر گرفته از اتفاقات واقعی است. ویلسون را بیشتر برای بازی در سریال هایی چون «The Affair» و «Luther» می شناسند.

ساشا بارون کوهن کمدین سرشناس سینمای جهان در اتفاقی غیر منتظره به عنوان بازیگر اصلی مینی سریالی به نام «جاسوس/Spy» انتخاب شد. این مینی سریال محصول جدید سرویس نتفلیکس است.
سریال «جاسوس» در شش قسمت ساخته می شود و داستان فردی به نام الی کوهن است که در دهه ۶۰ میلادی به عنوان جاسوس در سوریه زندگی می کند. این جاسوس از طرف اسرائیل به سوریه فرستاده شده تا در جامعه سیاسی سوریه رشد کند و به مقامی برسد که بتواند در سیاست این کشور تاثیر گذار باشد. اعمال، اقدامات، تصمیم گیری ها و حتی مرگ او پیامدهای به دنبال دارد که خاورمیانه امروز را شکل داده است.

در فیلم بعدی «نتفلیکس» به جز جیک جیلنهال بازیگران سرشناس دیگری هم حضور خواهد داشت، فیلمی که قرار است دن گیلروی کارگردان فیلم تحسین شده «شبگرد/ Nightcrawler» آن را کارگردانی کند.
چندی پیش خبری مبنی بر همکاری دن گیلروی و سرویس استریم «نتفلیکس» برای ساخت یک فیلم سینمایی جدید منتشر شد. سپس اعلام شد در این فیلم دو بازیگر سرشناس هالیوود جیک جیلنهال و رنه روسو بازی خواهند کرد و در خبر تازه ای که منتشر شده چند بازیگر نام آشنای دیگر نیز به این فلیم پیوستند تا اثر تازه نتفلیکس پرستاره تر شود.