«اسلحه مرگبار» با دردسر به فصل سوم رسید!

IPTVGUIDE

سریال اقتباسی شبکه فاکس از سری دهه هشتادی و بسیار «اسلحه مرگبار/Lethal Weapon » با یک دردسر عجیب و غریب و کم سابقه برای فصل سوم تمدید شد.
ماجرا از این قرار است که کلین کرافورد بازیگر نقش مارتین ریگز در این سریال پس از دو اتفاق ناخوشایند رخ داده در صحنه فیلمبرداری توسط مدیران شبکه فاکس اخراج شد.
کرافورد بار اول به دلیل وضعیت نامناسب کار و مهیا نبودن شرایط سر صحنه فیلمبرداری رفتار پرخاشگرانه ای از خود نشان داده و بار دیگر هم به دلیل زدن گلوله نارنجکی به یکی از بازیگران آن هم در حین فیلمبرداری جلوه های ویژه اپیزودی که او کارگردانی اش را برعهده داشت بحث و درگیری به وجود آمد که این مسائل باعث شد در نهایت کرافورد از گروه بازیگران سریال کنار گذاشته شد.
عوامل ساخت پس از این اتفاق وارد پروسه پرچالشی برای انتخاب یک بازیگر مرد جدید برای فصل سوم شدند و در نهایت تصمیم گرفتند شان ویلیام اسکات را به جای کرافورد بیاورند. البته اسکات در فصل سوم کاراکتر جدیدی را بازی خواهد کرد.
مهم ترین حضور اسکات در سینما مجموعه فیلم های «American Pie» است و «اسلحه مرگبار» اولین تجربه بازیگری اسکات در تلویزیون خواهد بود.
البته او در سال ۲۰۱۶ برای بازی در سریال کمدی امی پولر در شبکه NBC انتخاب شده بود که این سریال اپیزود پایلوت جلوتر نرفت.
دیمون وایانز، جوردانا بروستر و کیشا شارپ و کوین رام از دیگر بازیگران اسلحه مرگبار هستند.
نسخه تلویزیونی «اسلحه مرگبار» مثل سری فیلمی که از آن الهام گرفته شده پر از اکشن خالص و لحظات بسیار سرگرم کننده است و در حال حاضر به رده تولیدات محبوب و شناخته شده فاکس رسیده است.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط