«بازی تاج و تخت» تمام نشده، فیلم برداری اسپین آف اش آغاز شد!

IPTVGUIDE

در حالی که چند روز پیش خبر پایان فیلمبرداری فصل آخر «بازی تاج و تخت» منتشر شد مدیران «HBO» تصمیم گرفته اند بدون معطلی پروژه تولید اولین پیش درآمد این سریال را فاز جدی تولید کنند و امروز در خبری رسمی اعلام کرده اند فیلم برداری پایلوت این پیش درآمد از ماه اوت امسال در شهر بلفاست ایرلند شمالی کلید خواهد خورد.

فعلا جرج آر آر مارتین، خالق دنیای «بازی تاج و تخت» اسم پیش درآمد آن را «شب طولانی» یا «The Long Night» گذاشته و بر اساس گزارش دِدلاین  فیلم برداری آن در استودیو تایتانیک کوارترز صورت خواهد گرفت. این استودیو پیش از این برای تولید چندین فصل «بازی تاج و تخت» استفاده شده و حتی قرار است تا بخشی از قسمت آینده اسپین آف جنگ ستارگان نیز در آن فیلم برداری شود.

خبر تاریخ شروع فیلم برداری پیش درآمد «بازی تاج و تخت» ابتدا در روزنامه محلی «بلفاست تلگراف» منتشر شد و به بمب خبری برای این منطقه تبدیل شد. در حال حاضر نویسندگی پایلوت این اثر با همکاری مشترک جورج آر آر مارتین و جین گلدمن ادامه دارد. به گفته مارتین و گلدمن داستان این اسپین آف به هزاران سال پیش از بازی تاج و تخت باز می گردد.

رازهای وحشتناکی در جهان خیالی «بازی تاج و تخت» وجود دارد که این پیش درآمد به رازهای گفته نشده و حتی ماهیت وایت واکرها می پردازد. همچنین مخاطبان با گذشته ای از جهان شرق، استارک ها و قهرمانان باستان این جهان بزرگ رو به رو خواهند شد. مارتین در ماه ژوئن در بلاگ خود خبرهایی در مورد بازیگران پیش درآمد بازی تاج و تخت منتشر کرد.

او در پست خود گفت که هیچ یک از بازیگران بازی تاج و تخت در پیش درآمد حضور نخواهند داشت. او همچنین در پست خود از تصمیم خود برای ادامه ساخت پیش درآمد گفته. او معتقد است تمامی تولیدات سینمایی و تلویزیونی اساطیری پس از کسب موفقیت به دنبال تولید پیش درآمد ها رفته اند و او نیز می خواهد جهان بازی تاج و تخت را از هزار سال پیش از روزهای جان اسنو و دنریس تارگرین آغاز کند و تمامی نقاط مبهم این جهان پراتفاق و معما را برای مخاطبینش روشن کند.

«HBO» سر کیسه را برای اسپین آف های «بازی تاج و تخت» شل می کند!

برین آو تارت در بازی تاج و تخت در برنامه ست میر

۸ احتمال اساسی برای پایان «بازی تاج و تخت»!

آریا استارک از بازی تاج و تخت می گوید

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط