«فاکس» اجازه خروج دومین مهره ارزشمندش را نداد!

IPTVGUIDE

پس از جدایی غافلگیرکننده رایان مورفی خالق و تهیه کننده سرشناس دنیای تلویزیون از کمپانی «فاکس/Fox» و پیوستنش به «نتفلیکس»، این شبکه به سرعت قرارداد تیم مینیر یکی دیگر از تهیه کننده های بزرگ خود و همکار نزدیک مورفی را تمدید کرد.
فاکس در حالی توانسته قرارداد تیم مینیر را برای دو سال دیگر تمدید کند که طبق یکی از بندهای این قرارداد مدت زمان قرارداد جدید قابل افزایش به سه سال است.
تیم منینیر به عنوان تهیه کننده در چندین سریال موفق فاکس از جمله «دشمنی/Fued»، «داستان ترسناک آمریکایی/American Horror Story» و «۹۱۱» همکاری نزدیکی با رایان مورفی داشته است.
مورفی ماه گذشته با قراردادی نجومی به «نتفلیکس» پیوست. او قرار است برای این قرارداد پنج ساله ۳۰۰ میلیون دلار به جیب بزند.
قرارداد جدید رایان مورفی با نتفلیکس اجازه همکاری او با کمپانی فاکس در پروژه های سابق او که کماکان در جریان هستند را می دهد. همین مساله باعث شده فاکس نیاز داشته باشد تیم قدرتمند خود در این پروژه ها را حفظ کند. حالا با تمدید قرارداد تیم مینیر و سابقه همکاری درخشان مثلث موفق مورفی، مینیر و برد فالچاک کمپانی فاکس از روند موفق ادامه سریال های پر طرفدارش از جمله «داستان ترسناک آمریکایی»، «دشمنی» و «۹۱۱» اطمینان کسب کرده است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط