«مردگان متحرک» در سراشیبی تند سقوط!

IPTVGUIDE

امتیاز فصل هشتم «مردگان متحرک» همچنان سیر نزولی را تجربه می کند و دهمین قسمت فصل هشتم در نظرسنجی پایگاه آماری نیلسن کمترین امتیاز سال های اخیر را بدست آورد.
امتیاز ۲.۹ از جامعه آماری ۱۸ تا ۴۹ سال کمترین امتیاز این سریال از سال ۲۰۱۰ تا به حال است. ضعیف ترین امتیاز این سریال پر مخاطب به سال ۲۰۱۰ و به قسمت «Wildfire» باز می گردد؛ این اپیزود سال ها لقب ضعیف ترین اپیزود «مردگان متحرک» را یدک کشید.
از طرف دیگر تعداد بیننده های فصل هشتم «مردگان متحرک»نیز تعریف چندانی ندارد و اپیزود دهم از فصل هشت در جدول کم بیننده ترین اپیزودهای ایین سریال در رتبه دوم قرار دارد. رتبه اول هنوز هم در اختیار اپیزود «Better Angels» از فصل دوم است که با ۶.۹ میلیون کم بیننده ترین اپیزود این سریال لقب گرفته است.
فصل هشتم مردگان متحرک در دو نوبت پخش می شود که ۸ اپیزود اول این فصل نیز بدترین رکوردها را در تعداد تماشاگر و میزان رضایت آن ها بر جای گذاشته است. تا کنون بیش از ۱۰۰ قسمت از سریال «مردگان متحرک» تولید شده و به گفته بسیاری از منتقدان طولانی شدن بیش از اندازه به همراه اسپین آف های ضعیف سبب افت شدید بیننده های محبوب ترین سریال «AMC» شده است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط