«مرد آهنی» سریالی درباره هوش مصنوعی می سازد!

IPTVGUIDE

یوتیوب قصد ورود به قلمرو هوش های مصنوعی را دارد، اما فقط در دنیای تلویزیون. سرویس استریم «یوتیوب رد/ ‎YouTube Red» به تازگی سفارش ساخت یک سریال مستند هشت اپیزودی را به کمپانی تهیه کنندگی «تیم داونی» به ریاست رابرت داونی جونیور داده است.

این سریال نگاهی تازه به این موضوع خواهد داشت که هوش های مصنوعی(A.I) چگونه زندگی و شغل های ما را دگرگون کرده اند و هر اپیزود یک ساعته این مجموعه دربردارنده گفت و گو با افراد متخصص در زمینه علوم، فلسفه، تکنولوژی، مهندسی، پزشکی، فوتوریسم، سرگرمی و هنر است.

درباره استراتژی تبلیغات یوتیوب رد اینجا  بخوانید!

سوزان داونی که از تهیه کنندگان سریال است درباره این همکاری با یوتیوب گفته: «رابرت و من یک کنجکاوی مشترک درباره هوش های مصنوعی داریم که موضوعی پیچیده و معمولا دو قطبی شده است.

درباره «Youtube Tv» اینجا  بخوانید!

هدف ما در این سریال این بوده که هوش مصنوعی را با نگاهی بی طرفانه و دست یافتنی و به شکلی کاملا مهیج، سرگرم کننده و هیجان انگیز بررسی کنیم.»

این پروژه فعلا بی نام که اولین ورود جدی یوتیوب به دنیای مستندسازی را رقم می زند، در سال ۲۰۱۹ از «یوتیوب رد» پخش خواهد شد. «یوتیوب رد» از زمان راه اندازی از سال ۲۰۱۵ عمدتا بر ساخت سریال های کمدی، درام و برنامه های رئالیتی متمرکز بوده است.

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط