«مسیر» با آرون پال به پایان راه خود رسید!

IPTVGUIDE

در حالی که بسیاری منتظر خبر تمدید سریال جدید آرون پال بازیگر محبوب سریال «بریکینگ بد» بودند اما سریال متفاوت و عجیب او پس از پایان فصل سوم کنسل شد.

جسیکا گلدبرگ، خالق سریال «مسیر/ The Path» به تازگی با قدردانی از شبکه «Hulu» و کمپانی «یونیورسال تلویژن» برای رقم زدن تجربه ای دگرگون کننده برای سازندگان این سریال، رسما پایان ساخت آن را پس از سه فصل اعلام کرد.

فصل سوم سریال «مسیر» از ژانویه تا اواخر ماه مارس از شبکه «Hulu»پخش شد و با وجود بازیگران صاحب نامی چون آرون پال میشل موناهان، هیو دنسی و کایل الن در گروه بازیگرانش و داستان متفاوتی که دنبال می کرد مخاطب خوبی را جذب کرده بود و کنسل شدن آن عجیب بود.

با این حال گلدبرگ با اظهار تاسف از کنسل شدن ساخت این سریال اعلام کرد بسیار احساس قدردانی و غرور می کند که تیم تهیه او توانستند برای سه فصل داستان هایی چالش برانگیز و احساسی را در دنیای منحصر بفرد و بسیار عجیب این سریال تعریف کنند.

«مسیر/ The Path» ماجرای پرتنش قرار گرفتن خانواده ای در مرکز یک جنبش فرقه ای را دنبال می کرد.

ویدیوی مصاحبه جذاب آرون پاول در برنامه شبانه جیمی کیمل را اینجا ببینید.

البته گلدبرگ پس از توقف ساخت مسیر بیکار نمانده و از ماه فوریه کار روی درامی با عنوان «Suspicion» را برای شبکه ملی «NBC» آغاز کرده است. او این سریال را یک "تریلر هیچکاکی" نامیده و فیلمنامه نویسی آن را هم برعهده دارد.

ماجرای این سریال حول مردی میگردد که پس از دریافت وامی از همسایه میلیاردرش وادار به جاسوسی برای FBI می شود. جری رایان، درک لوک و پائولا نیوزسام بازیگران اصلی این سریال خواهند بود.

هنوز تاریخ پخش «Suspicion»مشخص نیست.

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط