«پدر آمریکا» به سه تا ده سال حبس در زندان ایالتی محکوم شد

IPTVGUIDE

پس از به گند کشیده شدن شهرت و سابقه بیل کازبی حالا او باید در ۸۱ سالگی و درحالی که دستبند به دست دارد به زندان ایالتی اعزام شود تا احتمالا باقی مانده عمرش را بین خلافکاران واقعی بگذراند.

دادستان پرونده بیل کازبی روز گذشته برای این کمدین تقاضای پنج تا ده سال حبس کرده بود و در حالی که وکیل آقای کازبی از دادگاه خواسته بود حکم حبس خانگی برای موکلش صادر شود اما قاضی پرونده این درخواست را با توضیح اینکه کازبی یک خطر بزرگ برای جامعه به شمار میرود نپذیرفت. 

این نخستین محکومیت یک سلبریتی در دوران پس از جنبش #MeToo است.

آقای کازبی از فرصت دفاع آخرش استفاده نکرد و در زمانی که حکم دادگاه اعلام می شد مشغول خندیدن و حرف زدن با تیم دفاعی اش بود. همسر وی کامیل که ۵۴ سال در کنارش زندگی کرده در این دادگاه حاضر نبود. آندریا کاستند، شاکی اصلی پرونده کازبی هم پس از اعلام حکم با لبخندی بر صورت، همراهان اش در دادگاه را در آغوش کشید.

اندرو وایات سخنگوی بیل کازبی در بیانیه ای محاکمه این کمدین را نژادپرستانه ترین و جنسیت زده ترین محاکمه تاریخ ایالات متحده دانست و گفت هم کازبی و هم برت کاوانا (نامزد ترامپ برای دادگاه عالی) قربانیان جنگ جنسی به راه افتاده در واشنگتن شده اند و قاضی اونیل، ناظر پرونده هم یکی از گردانندگان این جنگ است. آقای وایات همچنین گفت که هرسه روان شناسی که علیه کازبی شهادت داده اند زنان سفیدپوستی هستند که پول می گیرند تا مردان سیاهپوست را به عنوان متجاوزین جنسی معرفی کنند.

آخرین تصاویر آقای کازبی نشان می دهد که این پیرمرد تقریبا نابینا که از عصا استفاده می کند ساعتش را درآورده و در حالی که دستبند به دست دارد راهی زندان ایالتی می شود تا محکومیتش را بگذراند.

در همین زمینه بخوانید: شاکیان پرونده بیل کازبی خواهان حبس ۵ تا ۱۰ ساله پدر آمریکا هستند

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط