«گاتهام» برای پنجمین و آخرین فصل تمدید شد!

IPTVGUIDE

سریال «گاتهام/Gotham » یکی از پربیننده ترین سریال های شبکه فاکس در حوزه آثار ابرقهرمانی به تازگی برای ساخت فصل پنجم تمدید شده است. این فصل در ضمن آخرین فصل این سریال نیز خواهد بود.

در فصل آخر این سریال که براساس داستان «بتمن» و شخصیت های شرور «گاتهام سیتی» ساخته خواهد شد قرار است دگرگونی کاراکتر بروس وین برای تبدیل شدن به ابرقهرمان محبوب و سیاه پوش تمرکز کند. سریال «گاتهام» که به تهیه کنندگی کمپانی برادران وارنر ساخته شده کاراکترهایی مشابه با کامیک بوک های DC دارد.

در این سریال، دیوید مازوز در نقش بروس وین جوان، بن مکنزی در نقش جیم گوردن، دونال لوگ در نقش هاروی بولاک، کریس چاک در نقش لوسیوس فاکس و رابین لرد تیلور در نقش ازوالد کابلپات ملقب به پنگوئن بازیگران اصلی این سریالند.

در همین رابطه بخوانید: مروری بر خبرهای هیجان انگیز کامیکان ۲۰۱۷!

برونو هلر که ساخت این سریال را برعهده دارد پیش از این سریال های «رم/Rome» را برای شبکه «HBO» و «منتالیست/ The Mentalist» را برای شبکه CBS ساخته است. فصل اول گاتهام در سال ۲۰۱۴ موفق به دریافت جایزه سریال منتخب حلقه منتقدان شد. همچنین شبکه فاکس دیروز فهرست سریال های تمدید شده اش را اعلام کرد که علاوه بر «گاتهام»، سریال های «اسلحه مرگ بار»، «۱-۱-۹»، «امپایر»، «ستاره»، «اروایل/The Orville»، «با استعداد/The Gifted» و «ساکن/The Resident » نیز جزئی از آن ها هستند.

در همین رابطه بخوانید: سیمپسون ها و اثبات دوباره قدرت نستراداموسی!

در همین رابطه بخوانید: پیش بینی شگفت انگیز «Family Guy» از رسوایی اخلاقی در آمریکا!

 همچنین سه کمدی انیمیشنی این شبکه یعنی «Family Guy»، «Bob's Burgers» و «سیمپسون ها» در فهرست تمدید شده ها قرار گرفتند. اما از طرف دیگر تقریبا تمام سریال های کمدی اکشن شبکه فاکس که «آخرین مرد روی زمین» و «بروکلین ۹-۹» از جمله آن ها بودند به پایان راه خود در این شبکه رسیدند و در فهرست کنسل شده ها قرار گرفتند.

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط