«HBO» تریلر فیلم جدید رامین بحرانی را منتشر کرد

IPTVGUIDE

اولین تریلر «فارنهایت ۴۵۱/Fahrenheit 451 » که تازه ترین فیلم تلویزیونی رامین بحرانی کارگردان ایرانی الاصل ساکن آمریکاست و برای پخش در شبکه HBO ساخته شده، رونمایی شد.
این فیلم که بازیگران مطرحی از جمله مایکل شنون و مایکل بی جوردن در آن بازی می کنند اقتباسی است تلویزیونی از رمان پرفروشی با همین نام که ری بردبری در سال ۱۹۵۳ آن را به نگارش درآورده است.
داستان «فارنهایت ۴۵۱» در فضایی پاد آرمان شهری می گذرد و مربوط به دوره ای است که در آن تاریخ و هر آن چه به تاریخ مرتبط است غیر قانونی تلقی می شود و آتشنشان ها به جای خاموش کردن آتش دست به آتش زدن کتاب ها می زنند.
مایکل بی جوردن نقش گای مونتاگ را بازی می کند، آتشنشانی که ناگهان از بین بردن تاریخ برایش سوال برانگیز می شود و به دنبال پاسخی درباره این فلسفه می رود. مایکل شنون بازیگر هم در نقش مربی و ارشد این گروه از آتشنشان ها به ایفای نقش می پردازد.
جوردن علاوه بر بازی یکی از تهیه کنندگان «فارنهایت ۴۵۱» است.
از دیگر بازیگران این فیلم می توان به سوفیا بوتلا، مارتین دانوان، کایر دالوا، جین موفات و گریس بیت کرانگ اشاره کرد.
رامین بحرانی ساخت این فیلم را از ژوئن ۲۰۱۶ آغاز کرد و به جز کارگردانی، کار اقتباس رمان را هم به عهده داشته است. فیلم برداری این پروژه علمی تخیلی از جولای ۲۰۱۷ آغاز شد.
رامین بحرانی کارگردان ایرانی آمریکایی سال ۱۹۷۵ در وینستون اسلیم کارولینای شمالی به دنیا آمده است. او که دانش آموخته رشته تئوری سینما از دانشگاه «کلمبیا» است رامین بحرانی اولین فیلم بلندش را در سال ۲۰۰۵ با عنون «Man Push Cart» ساخت. در سال ۲۰۰۵ این فیلم در جشنواره «ونیز» به اکران در آمد و بعد از آن در سال ۲۰۰۶ در جشنواره معتبر فیلم مستقل «ساندنس/Sundance» هم به روی پرده رفت. این فیلم برنده چند جایزه بین المللی معتبر شد.
از دیگر فیلم های او می توان به «Chop Shop»، «خداحافظ سولو/Goodbye Solo»، «کیسه پلاستیکی/Plasctic bag»، «به هر قیمتی/At any price» و «۹۹ خانه/۹۹ Homes » اشاره کرد.
رامین بحرانی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین کارگردانان نسل نو آمریکا شناخته می شود و مجله «Observer» از او به عنوان یکی از فیلمسازان مستقل برتر نسل جدید نام برده است.
قرار است «فارنهایت ۴۵۱» ماه می ۲۰۱۸ از «HBO» پخش شود.
در ادامه می توانید تریلر این فیلم را تماشا کنید:

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط