آمازون سریال آنتولوژی کمدی رومانتیک می سازد

IPTVGUIDE

استودیوی آمازون به تازگی سفارش ساخت یک سریال کمدی رومانتیک با عنوان «عشق مدرن/ Modern Love» را داده است. این سریال که هر اپیزودش ۳۰ دقیقه خواهد بود را جان کارنی (Once، Sing Street، Begin Again) نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی می کند.
این سریال آنتولوژی بر اساس مجموعه یادداشت های پرطرفدار و پرتعداد نیویورک تایمز درباره عشق و روابط انسانی ساخته خواهد شد و در هشت اپیزود متمایز از هم عشق را در فرم های چندگانه اش –جنسی، رومانتیک، خانوادگی، افلاطونی و عشق به خویشتن- کند و کاو می کند.
جنیفر ساک، رئیس جدید بخش محتوای آمازون درباره این سریال گفته است: «عشق مدرن داستان های والایی را درباره عشق و رومانس تعریف می کند که همه آن ها لزوما رمانتیک نیستند.»
البته ایده ساخت سریالی بر اساس ستون ثابت عشق مدرن در نیویورک تایمز حدود یک دهه پیش هم مطرح شده بود که گروه سازندگان متفاوتی با حضور جنی بیکس (Sex and the city) قصد کار روی آن را داشتند. آن زمان قرار بود این سریال پس از ساخت از شبکه HBO پخش شود که بعدتر به ساخت یک اپیزود پایلوت توسط شبکه کابلی Lifetime با بازی اریک استولتز منجر شد و پس از آن به جایی نرسید تا اینکه آمازون در سال ۲۰۱۸ ساخت آن را تبدیل به واقعیت کرد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط