آمازون و ساخت سریالی مستند درباره لالیگا!

IPTVGUIDE

سرویس استریم آمازون در ادامه ساخت مستندهای فوتبالی خود در حال ساخت مستندی از بازیکنان، مربیان و یکی از مدیران عامل موفق لیگ فوتبال باشگاه های اسپانیا یا همان لالیگا است و به همراه شرکت اسپانیایی «Mediapro» تیمی را برای ساخت این مستند تشکیل داده است.
«Six Dreams» مستندی شش قسمتی درباره شش چهره الهام بخش از فوتبال لالیگا است؛ سه بازیکن، دو مربی و یک مدیرعامل سوژه های این مستند هستند.
سال میگوئز بازیکن اتلتیکو مادرید، ایناکی ویلیامز بازیکن اتلتیکو بیلبائو و آندرس گواردادو از رئال بتیس سه فوتبالیستی هستند که از هر یک مستندی یک ساعته تهیه می شود. در کنار آن ها ادواردو بریزو سرمربی پیشین سویا که اندکی پس از بر عهده گرفتن سر مربی گری این باشگاه دچار بیماری شد و کیکه کارسل سرمربی خیرونا سوژه های بخش مربیگری در مستند «شش رویا» هستند. آمایا گوروستیزا مدیرعامل باشگاه ایبار نیز سوژه ششم این مستند خواهد بود؛ او اولین مدیر زن در لالیگا است که مدیریت باشگاهی با کمترین بودجه در بین تیم های لالیگا را بر عهده دارد.
جاستین وبستر کارگردانی «شش رویا» را بر عهده خواهد داشت. به گفته او این مستند با رویکرد به تصویر کشیدن زندگی سوژه ها و مبارزه آن ها برای رسیدن به رویاهای بزرگ پیش خواهد رفت و نریشن نیز همراه با تصاویر بازگو کننده رویاهای بلند پروازانه سوژه ها خواهد بود.
روز دوشنبه مراسم رونمایی از این سریال مستند در ورزشگاه جدید اتلتیکو مادرید صورت گرفت و مدیر تولید آن اذعان داشت این مستند به داستان های دراماتیک فوتبال اختصاص دارد؛ داستان هایی غیر معمولی که کمتر در کانون توجه رسانه ها قرار داشته اند و می توانند برای نسل جوان الهام بخش باشند.
آمازون در حال حاضر مشغول ساخت مستندی از تیم منچستر سیتی است و نتفلیکس نیز در ایتالیا به تازگی مستندی از یوونتوس، پر افتخار ترین تیم سری آ پخش کرده است.
در ۱۲ ماه اخیر شبکه های تلویزیون به همراه سرویس های استریم به شدت درگیر مزایده بدست آوردن حق پخش رقابت های جام قهرمانان و لیگ اروپا بودند و تولید مستندهای فوتبالی توسط سرویس های استریم نیز نشان دهنده علاقه مندی آن ها برای پخش رویدادهای ورزشی است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط