آیا «Halo» ، «بازی تاج و تخت» شبکه شوتایم است؟!

IPTVGUIDE

آیا سریال «Halo» که از روی یک بازی ایکس باکس بسیار معروف و پرفروش به همین نام اقتباس شده تبدیل به « GOT » شبکه شوتایم خواهد شد؟ جواب این سوال را گری لواین مدیر برنامه ریزی این شبکه این طور می دهد: «این سریال قرار است «Halo »ی شبکه ما باشد.»
داستان «Halo » که قرار است سال ۲۰۲۰ آماده پخش شود در بیست و ششمین قرن درگیری اهالی زمین با یک هیولای بیگانه به نام «Covenant» اتفاق می افتد. قهرمان داستان هم یک فضانورد عضلانی و قدرتمند است که با نام «Master Chief» شخصیت اصلی بازی/ سریال است.
کایل کیلن طراح و نویسنده این سریال است و به همراه استیون اسپیلبرگ تهیه کننده اجرایی سریال را هم برعهده خواهند داشت.
کیلن قبلا سریال «Lone Star» را نوشته ، به همین دلیل نیز مورد توجه سازندگان « Halo » قرار گرفت: «ما دنبال نویسنده ای که در داستان های مربوط به موجودات بیگانه یا ساخت نبردهای بزرگ صاحب تجربه باشد نبودیم، چون می دانستیم برای نوشتن یک داستان درست و حسابی نیازمند نویسنده ای هستیم که بتواند به دنیای ذهنی و احساسی قهرمانان ما ورود کند.»
مدیران شوتیم بیشتر این داستان را علمی تخیلی می دانند تا فانتزی، کیلن دراین باره می گوید: «اقتباس ما کاملا یک داستان تازه را روایت می کند، اگر چه ما با مدیران شرکت مایکروسافت ۳۴۳ هم در ارتباط هستیم تا جزئیات بازی هم در نظر گرفته شود.»
حساسیت بالای ساخت این سریال از آنجاست که شوتایم باید علاوه بر جلب نظر مخاطبان خود حواسش به هواداران بازی کالت «Halo» و با توجه به حساسیت های معروف گیمرها این شبکه کار بسیار سختی پیش رو دارد.
البته شوتایم در زمینه ساخت سریال های علمی تخیلی سابقه هم دارد، آنها در سال ۱۹۹۷ سریال « Stargate - SG1» را از روی فیلم سال ۱۹۹۴ رولند امریچ و در پنج فصل ساختند که البته بعدها و از سال ۲۰۰۲ شبکه SyFy ادامه آن را تولید کرد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط