آیا کیانو ریوز ابرقهرمان جدید نتفلیکس می شود؟

IPTVGUIDE

نتفلیکس که همچنان پیشتاز در تولید فیلم های پر هزینه برای سرویس استریم خود است برای ساخت اثر جدید خود به سراغ چند نفر از خلاق ترین نیروهای محرک ساخت فیلم های ابر قهرمانی رفته که در بین آن ها کیانو ریوز از همه سرشناس تر است و احتمالا شخصیت اصلی داستان ابر قهرمانانه نتفلیکس خواهد بود.
آنتونی و جو روسو معروف به برادران روسو که کارگردانان سری فیلم های پر فروش «کاپیتان آمریکا» هستند تهیه کنندگان فیلم جدید نتفلیکس خواهند بود و کارگردانی آن بر عهده ریک فمویوا است؛ کسی که پیش از این در صنعت بازی و تولید ابر قهرمان های بازی های بسیاری حضور داشته و در ماه های گذشته نیز موفق شده تا ایده خود تحت عنوان «One Night on the Hudson» را به شرکت یونیورسال بفروشد. فیلمی که قرار است تا با کارگردانی ست گوردن و تهیه کنندگی جیسون سودیکیس و چارلی دی تولید شود.
اما نکته قابل توجه شایعه حضور کیانو ریوز به عنوان بازیگر اصلی این فیلم است. به نظر می رسد ریوز قرار است دوباره در این فیلم لباس آدم کشی حرفه ای را تنش کند؛ او که سابقه بازی در سری فیلم های «ماتریکس» و «جان ویک» را در کارنامه اش دارد هنوز هم انتخاب بسیار مناسبی برای آثار اکشن و پر زد و خورد است.
البته هنوز هیچ چیز قطعی درباره این فیلم بی نام و نشان وجود ندارد و همه چیز در حد شایعاتی با احتمال واقعیت داشتن است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط