استریم رایگان دو فینال اروپایی از اپلیکیشن «BT Sport»

IPTVGUIDE

یک خبر خوب برای فوتبال دوستان، خصوصا طرفداران باشگاه های رئال مادرید و لیورپول و اتلتیکو مادرید و مارسی. شبکه «BT Sport» تصمیم گرفته گران ترین رقابت های فوتبال سال را به صورت استریم رایگان پخش کند

تنها چند ساعت به شروع فینال لیگ اروپا باقی مانده و ساعاتی پیش شبکه «BT Sport» اعلام کرد هواداران دو باشگاه اتلتیکو مادرید و مارسی امشب می توانند رقابت حساس فینال را رایگان از اپلیکیشن «BT Sport» ببینند.

در کنار این خبر غافل گیر کننده، وبسایت کانون هواداران لیورپول نیز اعلام کرد طرفداران این باشگاه می توانند رقابت فینال لیگ قهرمانان اروپا را از سرویس استریم «BT Sport» به صورت رایگان تماشا کنند. به گفته مدیر روابط عمومی شبکه «BT Sport»، پخش رایگان حساس ترین بازی های باشگاهی امسال سیاستی است که این شبکه برای افزایش کاربران اپلیکیشن اختصاصی خود در نظر دارد. شبکه های پولی « BT Sport 2» و «BT Sport 2 HD» گران قیمت ترین بازی های فینال امسال رقابت های باشگاهی را پخش خواهند کرد.

در همین رابطه بخوانید: استریم لیگ برتر انگلیس چند؟!

در همین رابطه بخوانید: سریال «آمازون» از پشت صحنه بازی های منچستر سیتی

در همین رابطه بخوانید: آمازون و ساخت سریالی مستند درباره لالیگا!

 این دو شبکه از معدود شبکه های تلویزیونی هستند که حق پخش فینال این دو رقابت مهم را در اختیار دارد. اپلیکیشن «BT Sport» یک سری ویژگی های بی نظیری هم در خود دارد از جمله اینکه کاربران در آن می توانند صحنه های حساس بازی را با کیفیت «۴ K» استریم کنند. پخش ۳۶۰ درجه نیز قابلیت دیگر اپلیکیشن «BT Sport» است و کاربران می توانند از طریق این اپلیکیشن نمایی ۳۶۰ درجه از رقابت فینال میان لیورپول و رئال مادرید در لیگ قهرمانان و اتلتیکو مادرید و مارسی در لیگ اروپا داشته باشند.

البته متاسفانه اپلیکیشن «BT Sport» در دسترس کاربران ایرانی نیست و کاربران ایرانی در جستجوی گوگل پلی با پیغام «عدم دسترسی در موقعیت جغرافیایی» رو به رو خواهند شد. با این وجود «BT Sport» اعلام کرده که کانال یوتیوب این شبکه فینال لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را به صورت استریم زنده پخش خواهد کرد. کیفیت «۴K»، ویژگی ۳۶۰ درجه و درارا بودن ویژگی واقعیت مجازی که روی پلیر یوتیوب اعمال شده قطعا تجربه جدیدی برای فوتبال دوستان خواهد بود.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط