استفن کینگ همچنان سلطان اقتباس در تلویزیون

IPTVGUIDE

به نظر می رسد ساخت اقتباس های سینمایی و تلویزیونی از آثار استفن کینگ تمامی ندارد. در تازه ترین اقتباس کریس لانگ و دیوید آیر مالکان کمپانی «Pedar Park Entertainment» اعلام کردند حق کپی رایت رمان «کلیسای استخوان/Bone Church» نوشته استفن کینگ را برای تبدیل آن به سریال تلویزیونی خریداری کرده اند.
این کمپانی به عنوان تهیه کننده و استودیوی سازنده سریال «کلیسای استخوان» فعالیت خواهد کرد.
کینگ رمان «کلیسای استخوان» را در دهه ۶۰ میلادی نوشت و بعدها آن را در مجموعه آنتالوژی «The Bazaar of Bad Dreams» به چاپ رساند. این رمان داستان چند ماجراجو را روایت می کند که برای پیدا کردن یک کلیسای اسطوره ای به جنگل ناشناخته و پهناوری سفر می کنند. در پایان داستان تنها سه نفر از ۳۲ نفری که وارد جنگل شده اند نجات پیدا می کنند و ماجرای رمان از زبان این سه نفر تعریف می شود.
کریس لانگ پیش از این هم با استفن کینگ همکاری داشته است. آخرین همکاری آن ها به سریال «آقای مرسدس/Mr Mercedes» بر می گردد که کریس لانگ در کنار کینگ به عنوان تهیه کننده حضور داشت.
دیوید آیر اخیرا فیلم سینمایی جنجالی و پر حرف و حدیث «نتفلیکس» به نام «روشن/Bright» را کارگردانی کرده و پیش از آن نیز فیلم مطرح «جوخه انتحار/Suicide Squad» را کارگردانی کرده بود.
هنوز اعلام نشده این سریال برای پخش در کدام شبکه و یا سرویس استریم تولید می شود. با توجه به همکاری قبلی این کمپانی با شبکه ها و سرویس های استریمی مانند «استارز/Starz» و «نتفلیکس»، به نظر می رسد این پروژه نیز پخش کننده درجه یکی داشته باشد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط