اعلام تاریخ پخش فصل آخر «خانه پوشالی» به علاوه چند خبر تلویزیونی دیگر

IPTVGUIDE

تاریخ پخش فصل آخر «خانه پوشالی»

کلر آندروود بازگشته و قرار است در فصل ششم و آخر «خانه پوشالی» در مرکز قدرت بایستد. نتفلیکس امروز تاریخ پخش تازه ترین فصل این سریال را دوم نوامبر اعلام کرد. 

دایان لین، گرگ کینیئر و کودی فرن از بازیگران تازه این فصل هستند که در کنار پاتریشیا کلارکسون، کانستنس زیمر، درک سسیل، کمپل اسکات و بوریس مک گیور به ایفای نقش می پردازند. 

انتخاب بازیگران جدید «Man in the High Castle»

و اما در گوشه دیگری از تلویزیون گروه بازیگران چند سریال در حال انتخاب شدن هستند که جذاب ترین آنها حضور فرنسس ترنر، کلی بنت و ریچ تینگ در فصل چهارم سریال «Man in the High Castle» محصول استودیوی آمازون است.

ترنر نقش بل مالوری در این سریال بازی می کند که از کمپ نازی های می گریزد و با ورود به ژاپن به الیجیا، یک ملی گرا و فعال در جنبش آزادی خواهی سیاهپوستان (کلی بنت) برمی خورد و سپس هردویشان به عضویت BCR در می آیند. تینگ نیز نقش کاپیتان لیجیما، یک کارآگاه جوان بلندپرواز را بازی می کند.

ویژه برنامه ای با حضور پل مک کارتنی 

و اما شبکه CBS هم در ۲۰ام آگوست برنامه ویژه ای با موضوع موسیقی با عنوان Carpool Karaoke: When Corden Met  McCartney Live From Liverpool را به روی آنتن می فرستد. همانطور که شاید از اسم آن متوجه شده باشید، پل مک کارتنی از گروه بیتل ها چهره اصلی این برنامه ویژه است که همچنین تصاویر پیش از این دیده نشده ای را در ملاقات جیمز کوردن با این شخصیت در یک اجرای زنده به نمایش می گذارد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط