افزایش همکاری یوتیوب با سلبریتی های دور دنیا!

IPTVGUIDE

سال گذشته «یوتیوب» اولین سری از برنامه های اوریجینال تبلیغاتی خود را معرفی کرد و در آن زمان مدیر عامل این سرویس هدفشان از این اقدام را ارائه فرصت های بیشتر به تبلیغ کنندگان برای برنامه سازی حرفه ای عنوان کرد. آن هم در دوره ای که نتفلیکس و آمازون عضویت پذیری هایشان خالی از تبلیغات است.
از همان شروع کار، به این برنامه های تبلیغی اسامی برجسته ای در دنیای سلبریتی ها سنجاق شده بود که به عنوان مثال برنامه زنده کیتی پری با عنوان «شاهد» که درمجموع ۹۶ ساعت بود و بیش از ۴۹ میلیون بیننده داشت از جمله موفق ترین این برنامه ها بود.
حالا در تازه ترین سری از این برنامه های تبلیغاتی، یوتیوب قصد همکاری با ستارگانی مثل ویل اسمیت ستاره هالیوودی، لبرون جیمز بسکتبالیست افسانه ای و پریانکا چوپرا ستاره بالیوود را دارد.
اسمیت که ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ به یوتیوب پیوست قصد دارد برای تولد ۵۰سالگی اش در ماه سپتامبر از یک هلیکوپتر بر فراز گرند کنیون، بانجی جامپینگ کند.
این برنامه که نامش را «Jump Off» گذاشته اند قرار است بطور زنده از یوتیوب پخش شود و بخشی از درآمد حاصل از آن به خیریه واگذار شود.
لبرون جیمز، ستاره بسکتبال NBA هم قرار است یک مجموعه مستند بسکتبال دبیرستانی با عنوان «Best Shot» را تهیه کند که همین تابستان از کانال NBA در یوتیوب پخش خواهد شد.
پریانکا چوپرا، بازیگر و خواننده هندی و برنده جایزه دختر شایسته جهان در سال ۲۰۰۰ هم در برنامه خود با عنوان «اگر فقط می توانستم یک چیز به تو بگویم» طی یک سری سفر به سراغ افرادی با سرگذشت های الهام بخش می رود و از آن ها برای ساختن دنیایی بهتر مشورت می گیرد.
در کنار این سه پروژه، از جک وایتهال بازیگر و کمدین سرشناس نیز برنامه «روزهای تمرین» پخش خواهد شد که دوره آموزشی فوتبال در کنار بازیکنان درجه یک فوتبال جهان را نمایش می دهد. این برنامه قرار است پیش از شروع جام جهانی فیفا ۲۰۱۸ پخش شود.
یوتیوب در نظر دارد با برنامه سازی تبلیغات محور به راهکار مطمئنی برای مقابله با اخبار جعلی و محتوای خشونت آمیز و افراطی گرایانه که اخیرا در این وبسایت منتشر شده بود دست پیدا کند.
طی ۱۲ماه گذشته برخی از تبلیغات کنندگان یوتیوب در پی اعتراض به این اتفاقات از سرمایه گذاری خود در این سرویس کاسته اند و حتی برخی به کلی این پلتفرم را ترک کرده اند.
اگرچه پس از آنکه این غول ویدیو محور جهان که در مالکیت گوگل است تغییراتی در قوانین مربوط به محتوا و تبلیغات خود به وجود آورد کمپانی هایی همچون Procter & Gamble دوباره به پول خرج کردن در آن ابراز تمایل کردند، اما برنامه سازی به این شیوه جدید احتمالا امن ترین و مطمئن ترین روش تولید محتوایی است که یوتیوب قصد دارد با آن شناخته شود.

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط