اقتباس جدیدی از آثار جرج آر.آر. مارتین رونمایی شد!

IPTVGUIDE

شبکه «SYFY» به تازگی از تیزر دو سریال جدید خود رونمایی است: «شب پیماها/Nightflyers» و «طبقه مرگبار/Deadly Class ». «شب پیماها» اقتباسی است از یکی دیگر از رمان های جرج آر. آر. مارتین احتمالا با توجه به موضوعی که دارد همانند سریال «بازی تاج و تخت» با استقبال خوب هم مواجه خواهد شد.
«شب پیماها» یک تریلر ماورایی است که از روی داستان کوتاهی با همین نام که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد ساخته می شود. البته در سال ۱۹۸۷ فیلم نه چندان مطرحی هم از روی آن ساخته شد.
این سریال درباره هشت دانشمند خودسر و یک تله پات(کسی که از قدرت تله پاتی برخوردار است) است که عازم یک سفر اکتشافی به انتهای منظومه شمسی می شوند. آن ها سفرشان را با یک سفینه شب پیما آغاز می کنند که گروه جمع و جوری از خدمه و یک کاپیتان بی سروصدا هدایتش می کنند، به این امید که بتوانند با بیگانگان تماس برقرار کنند. اما زمانی که اتفاقات ترسناک برنامه هایشان را به هم می ریزد شک و التهاب بین دانشمندان بالا می گیرد و آن ها در می یابند که نجات از این مخمصه عجیبی که گرفتارش شده اند از آنچه فکر می کردند دشوارتر است.
طراح، نویسنده و تهیه کننده این سریال جف بالر است که به تازگی فیلمنامه نسخه بازسازی فیلم مشهور «نردبان جیکوب/ Jacob's Ladder» را نوشته است.
تهیه کننده این سریال کمپانی محصولات کابلی یونیورسال است و شبکه نتفلیکس هم با آنها همکاری می کند. ضمن اینکه جرج آر. آر. مارتین هم یکی از تهیه کنندگان این سریال است.
اما «طبقه مرگبار/Deadly Class » سریال تازه دیگری از شبکه «SYFY» است که از روی داستان مصوری نوشته ریک ریمندر و وس کریگ اقتباس شده است.
این سریال داستان یک سفر در زمان است و پر از رازهای باستانی و وحشت های نوجوانانه توصیف شده است. یک نوجوان که در یک مدرسه ویژه مشغول تحصیل است متوجه می شود قدرتمندترین خانواده های مافیایی قصد دارند از طریق سفر در زمان نسل های بعدی جنایتکاران را به زمان حال فرا بخوانند. او در عین حال که با وجدان و اصول اخلاقی اش درگیر است مجبور است برای نجات جانش تلاش کند.
این جدال های بی پایان دستمایه سریال جدید شبکه «SYFY» است که سازندگان مجموعه فیلم های ابرقهرمانی و پرفروش «اونجرز» ساخت آن را برعهده دارند.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط