اقتباس BBC از زندگینامه کمدی یک پزشک سرشناس

IPTVGUIDE

شبکه BBC Two سفارش ساخت اقتباسی تلویزیونی از کتاب خاطرات آدام کی پزشک سرشناس انگلیسی با عنوان «This is Going to Hurt» را داده که مثل شخصیت خود کی کاملا کمدی و شوخ طبعانه است.

این کمدی درام هشت قسمتی، زندگی یکی از بخش های بیمارستانی که کی در آن کار می کند را دنبال می کند و زندگی پزشکی جوان را در صادقانه ترین حالت ممکن به تصویر می کشد.

کی در کتاب خاطرات خود از شب های بی خوابی، تعطیلات از دست رفته آخر هفته، هفته های با ۹۷ ساعت کار، گرفتن تصمیماتی با هزینه مرگ و زندگی و این حقیقت که درآمد کنتورهای پارکینگ بیمارستان از پزشک هایش بیشتر است، نوشته است.

لحن پرهرج و مرج و خنده آور کتاب کی تصویری بی شیله و پیله، تفکرآمیز و درونی از تقلای پزشکی جوان برای پیشرفت در شغل محبوبش ارادئه می دهد و با اینکه روایتی به شدت شخصی است اما قطعا یکی از بهترین نمونه های نقد خدمات ملی سلامت (NHS) در بریتانیای قرن بیست و یکم است.

این کتاب خاطرات که در ماه سپتامبر منتشر شد، رتبه یک پرفروش های صنعت نشر را در فهرست «ساندی تایمز» به خود اختصاص داده و تا کنون به بیش از بیست زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

سریال «This is Going to Hurt» توسط جین فدرستون و کمپانی «سیستر پیکچرز» تهیه می شود. این کمپانی سال گذشته حق اقتباس از کتاب کی را خریداری کرد.

کی با توجه به تجربه ای که در زمینه نویسندگی دارد کار اقتباس از کتاب را خودش برعهده دارد و تهیه کنندگان این سریال هم به شمار می رود.

بازگشت بهترین مینی سریال ۲۰۱۷ برای فصل دوم!

دنی بویل با داستان واقعی یک گروگان گیری به BBC می آید

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط