الن دی جنرس پس از ۱۵ سال استندآپ اجرا می کند!

IPTVGUIDE

الن دی جنرس ۱۸ دسامبر امسال با یک اپیزود ویژه استندآپ  با عنوان «Relatable» به سرویس استریم نتفلیکس  می آید. 

این اولین بار پس از ۱۵ سال است که دی جنرس میزبان معروف برنامه های گفت و گو محور دوباره به هنر اصلی اش یعنی اجرای استندآپ رو می آورد. آخرین باری که او برای اجرای استندآپ روی صحنه رفت سال ۲۰۰۳ و در اپیزود ویژه شبکه HBO با عنوان «Here and There» بود. 

او در سال ۲۰۱۷ برنامه اش برای بازگشت به استندآپ را با هشت اجرای متفاوت در سه شهر اعلام کرد. الن سه برنامه در سن دیگو، سه برنامه در سن فرانسیسکو و دو برنامه در سیاتل اجرا کرد که آخری در اپیزود ویژه نتفلیکس نیز دیده می شود. کار فیلمبرداری این اپیزود در اواخر اگوست به پایان رسید تا به این ترتیب به برنامه هشت اجرا در سه شهر دی جنرس نیز خاتمه دهد.

دی جنرس با کنسل شدن سریالش پیش از سال ۲۰۰۰ در یک قدمی ورشکستگی قرار گرفت. اما در سال ۲۰۰۰ در یک اپیزود ویژه با عنوان «In the Beginning» در شبکه HBO  ظاهر شد و پس موفقیت این اجرای استندآپ، به حضورش تحت عنوان مجری مهمان در برنامه های مختلف و بازیگر مهمان در سریال های تلویزیونی ادامه داد تا اینکه در نهایت در سال ۲۰۰۳ اجرای تاک شوی خودش را شروع کرد. او حالا یکی از شناخته شده ترین چهره های صنعت سرگرمی و صاحب برنامه ای با تماشاگران میلیونی است.

در همین زمینه بخوانید:

گفتگوی بامزه الن دی جنرس با ستاره سیلیکون ولی

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط