انتخاب جالب منتقدان برای کارگردانی پیش درآمد بازی تاج و تخت

IPTVGUIDE

ایندی وایر هر هفته از تعدادی از منتقدان تلویزیونی سوال هایی مرتبط با سریال ها می پرسد و نتیجه اش را هر سه شنبه منتشر می کند. در نظر سنجی این هفته منتقدان باید پاسخ می دادند دوست دارند چه کارگردانانی در ساخت سریال پیش درآمدی «بازی تاج و تخت» حضور داشته باشند.
کارولین فرمک از نشریه ورایتی از طرف منتقدان زیادی اینطور پاسخ داده که فکر می کند میمی لدر در ذهن بسیاری از آن ها برای کارگردانی پیش درآمد بازی تاج و تخت چهره گزینه ایده آلی است. لدر که اثر تحسین شده سریال «The Leftovers» را در کارنامه اش دارد، از نظر این منتقد قادر به اضافه کردن لحظاتی درونی و شخصی در میان تمام بازی های قدرتی است که معمولا بر دیگر جوانب سریال غلبه می کند.
نکته جالب توجهی هم در پاسخ بیشتر منتقدان از جمله کیتلین توماس از سایت TVGuide، ماریسا رافمن از Give Me My Remote و بن تریورز از ایندی وایر به چشم می خورد و آن انتخاب مشترک همه آن ها در کاندید کردن میشل مک لارن، کارگردان زن اپیزودهایی از سریال هایی مثل «برکینگ بد»،«The Leftovers»، «وست ورلد»، «بهتره با سال تماس بگیری» و «خانواده مدرن» است. البته مک لارن تنها کارگردان زن یکی از اپیزودهای بازی تاج و تخت هم به شمار می رود. تریورز منتقد ایندی وایر گفته مک لارن قادر به برآورده کردن تمامی انتظاراتی است که از نظر بصری، سبک و تماتیک از این سریال چند میلیارد دلاری می رود.
اما شاید بامزه ترین بخش پاسخ منتقدان این باشد که برخی از آن ها هم به طور مشترک کارگردان محبوب خود برای حضور در این سریال را تایکا وایتیتی کارگردان فیلم سینمایی «ثور: رگناروک» معرفی کردند. بطور نمونه تاد وندرورف منتقد Vox گفته شوخ طبعی بدون تاکید و خودنمایی وایتیتی می تواند به کمک جدیت و عصاقورت دادگی سریالی بیاید که احتمالا درباره جلوه و شکوه والریای کهن یا چنین چیزی خواهد بود و کمی کمدی در دنیایی شبیه به بازی تاج و تخت باعث می شود این سریال کمتر خودش را جدی بگیرد.
منتقدان دیگری هم همچون ایپریل نیل از Monsters & Critics و الیسون کین از Collider به ترتیب گیلرمو دل تورو و دیوید لینچ را از کارگردانان رویاهایشان برای ساخت سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت برشمرند که البته حضورشان در این پروژه واقعا دور از ذهن است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط