اندی سرکیس می گوید علاقه ای به حضور در سریال ارباب حلقه ها ندارد

IPTVGUIDE

از زمان انتشار خبر ساخت اقتباسی تلویزیونی از سری رمان «ارباب حلقه ها» توسط سرویس استریم آمازون برخی بازیگران سه گانه سینمایی «ارباب حلقه ها» برای حضور در این سریال ابراز علاقه مندی کرده اند. شاید مهم ترین آن ها ایان مک کلن بود که اعلام کرد مایل است دوباره نقش گندالف پیر بازی کند.

اما جالب است که اندی سرکیس بازیگر نقش گالوم به تازگی گفته هیچ تمایلی به حضور دوباره در نقشی که پیش از این بازی کرده ندارد.

سرکیس به تازگی در مصاحبه ای گفته تصمیمش به این دلیل است که فکر می کند سازندگان سریال قصد دارند چیزی کاملا تر و تازه را در عوض تجدید دیدار با سه گانه سینمایی و شخصیت هایش بسازند.

آمازون ساخت سریال ارباب حلقه ها را قطعی کرد! اینجا  بخوانید.

 

سرکیس گفته این اقتضای هر کار اقتباسی جدید از آثار کلاسیک بزرگ است که با وجود تکرار یک داستان مشخص، برداشت های نو و بکری از آن را به نمایش بگذارند و از نظر او اتاق نویسندگان این سریال قاعدتا همچنین برنامه ای دارند.

البته این خوش بینی سرکیس کاملا در تضاد با اظهارنظرات یکی دیگر از بازیگران قدیمی ارباب حلقه ها است. جان رایس دیویس بازیگر نقش گیملی پس از انتشار خبر ساخت سریال گفته بود با این کار تن جی آر آر تالکین نویسنده سری رمان «ارباب حلقه ها» در قبر می لرزد. او نویسندگان سریال را بی اصول و حریص پول خوانده و به آن ها توصیه کرده بود که بهتر است به سراغ کارهای پیش از این اقتباس نشده این نویسنده افسانه ای بروند.

 

آیا گندالف سینمایی به سریال ارباب حلقه ها می آید؟ اینجا  بخوانید!

طبق شنیده های موثق سریال ارباب حلقه ها پیش در آمدی بر داستان اصلی خواهد بود و به بازگویی داستان های ساخته شده در سه گانه سینمایی پیتر جکسون که با محوریت حلقه قدرت بود نمی پردازد. در این سریال احتمالا شاهد حضور آراگون در دوران جوانی خواهیم بود. شخصیتی که ویگو مورتنسن در نسخه سینمایی نقش او را بازی می کرد. بنابراین ممکن است سریال کاملا بر بخش های متفاوتی از کتاب های تالکین متمرکز باشد و در این صورت احتمالا دلیلی هم برای حضور کاراکتر گالوم وجود نخواهد داشت.

شبکه آمازون بودجه ای ۵۰۰ میلیون دلاری برای این سریال در نظر گرفته اما پیش بینی می شود این رقم به یک میلیارد دلار هم برسد. بخشی از این هزینه یعنی حدود ۲۵۰ میلیون دلار آن پیشاپیش صرف خریداری حقوق ساخت اقتباس تلویزیونی ارباب حلقه ها شده تا دست نتفلیکس به هیچ یک از متریال مربوط به آن نرسد.

IPTVGuide

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط