اهلا و سهلا نتفلیکس!

IPTVGUIDE

در ادامه تلاش های کمپانی «نتفلیکس» برای ساخت و تولید محتوای اورجینال در کشورهای مختلف، این بار غول سرویس های استریم جهان سفارش ساخت یک سریال به زبان عربی را در خاورمیانه داده است.
اولین سریال اورجینال عربی «نتفلیکس» «جن/Jinn» نام دارد و به عنوان یک درام ماور الطبیعه توصیف شده است. این مینی سریال داستان چند نوجوان عرب است که با یک پدیده ماورا الطبیعه رو به رو می شوند و زندگیشان برای همیشه تغییر می کند. روزی که آن ها به شهر باستانی پترا سفر می کنند یک جن مقابلشان ظاهر می شود. جنی که سعی دارد دنیا را نابود کند و این گروه می خواهند جلوی او را بگیرند.
اولین تلاش «نتفلیکس» برای تولید محتوای اورجینال در خاورمیانه ساخت ویژه برنامه استند آپ کمدی کمدین سرشناس دنیای عرب عادل کرم بود. این برنامه قرار است اول مارس از سرویس استریم «نتفلیکس» پخش شود تا استارت حضور این غول استریم در کشورهای عربی کلید بخورد.
سریال «جن» شش قسمت دارد و از تهیه کننده های سرشناس آن می توان به الان و راجیو داسانی اشاره کرد. این دو متخصصان جلوه های ویژه سرشناسی هستند که پیش از تهیه کنندگی و خلق جلوه های ویژه سریال هایی مانند «رسوایی/Scandal» و «Justified» را عهده داشته اند. از دیگر تهیه کننده های آن نیز می توان به کارگردان سرشناس لبنانی میر جین بوچایا و فیلمنامه نویس نامزد اسکار باسل قندور اشاره کرد.
پروسه ساخت سریال جن برای پخش در سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط