اولین تریلر از اسپین-آف پرمخاطب ترین سریال تاریخ شبکه «FX» منتشر شد

IPTVGUIDE

تقریبا سه و نیم سال از زمانی که آخرین داستان درباره جکس تلر و دار و دسته اش در سریال «پسران آشوب/Sons of Anarchy» روایت شد می گذرد. سریالی که عنوان پرتماشاگرترین و محبوب ترین محصول « FX » را در تاریخ این شبکه به خود اختصاص داده است.
از مدتی پیش خبر رسید که ساخت سریالی اسپین آف این «پسران آشوب» به نام «Mayans Mc» آغاز شده که این موضوع برای بسیاری از طرفداران این سریال خبر هیجان انگیزی بود و بالاخره پس از چند ماه بی خبری اولین تریلر از سریال این منتشر شده است!
حتی با وجود اینکه از این تریلر نه دیالوگی دارد و نه به نکته ای درباره داستان اشاره می کند (فقط کاور اسپانیایی زبانی از ترانه «Paint It Black» گروه رولینگ استون را بر روی تصاویر جاده و گل رز پخش می کند) و در نتیجه چیز زیادی نمی شود از آن فهمید اما همین ویدئوی ۲۵ ثانیه ای طرفداران این سریال را به تب و تاب زیادی انداخته است.
ماجرای «Mayans Mc» در دوران پس از مرگ جکس تلر روایت می شود و داستان ای زد ریز (جی دی پاردو) را دنبال می کند. او که به تازگی از زندان آزاد شده باید با زندگی و هویت تازه خود به عنوان یک یاغی کنار بیاید. آن هم در شهری که زمانی در آن پسری در اوج بود و در یک قدمی رویای آمریکایی قرار داشت.
کرت ساتر خالق اصلی «پسران آشوب» به همراه الجین جیمز ساخت این سریال را برعهده دارند.
شبکه FX در نظر دارد در پاییز پیش رو «Mayans Mc»را پخش کند. اما قبل از آن و در ۸ ژوئن، طی برگزاری فستیوال تلویزیونی ATX از این سریال برای اولین بار در مقابل تماشاگرانی از سراسر جهان رونمایی خواهد شد.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط