اولین تریلر سریال «Maniac» با حضور اما استون و جونا هیل رونمایی شد!

IPTVGUIDE

«می دانی الان کجا هستی؟» تریلر غیرعادی تازه ترین مینی سریال نتفلیکس با عنوان «Maniac» ساخته کری جوجی فوکوناگا و با بازی اما استون و جونا هیل با این جمله شروع می شود.

این تریلر دو بازیگر اصلی اش را در نقش های انی لندزبرگ و اوون میلگریم نشان می دهد که تحت معاینه و درمان دکتر جیمز منتلری با بازی جاستین تروکس قرار می گیرند، دکتری که مدعی است می تواند هر مشکل ذهنی را با تجویز چند قرص ساخت خودش درمان کند.

انی می پرسد «پس این یک جلسه روان درمانی است؟»، و دکتر به او جواب می دهد «روان درمانی نه، علم. اگر شما پذیرای ساختار ذهن باشید، هیچ دلیلی ندارد که باور نکنید هر چیزی مرتبط با آن را می شود درست کرد. درد را می شود از بین برد. معمای ذهن حل شدنی است.»

این مینی سریال ۱۰ اپیزودی، داستان انی و اوون را دنبال می کند، دو غریبه که هر یک به دلایلی شخصی مجذوب آخرین آزمایشات مربوط به یک روش درمانی دارویی اسرار آمیز شده اند.

انی بی میل و بی هدف است و تمام فکر و ذکرش مشغول رابطه معیوبی است که با مادر و خواهرش دارد. از آن طرف اوون هم که پنجمین پسر یک صنعتگر ثروتمند نیویورکی است، پس از تشخیص ابتلا به شیزوفرنی تمام زندگی اش را به بحث و مشاجره درباره این موضوع گذرانده است.

در پی این دیالوگ ها قطاری از تصاویر پرزرق و برق، انی و اوون را در لباس های مختلف در مکان ها و دوره های زمانی گوناگون نشان می دهد. اوون می گوید: «ذهنم دارد با من بازی می کند.. نمی دانم چه چیزی واقعی و چه چیزی غیرواقعی است.» در این بین خود دکتر منتلری هم توسط کاراکتر سلی فیلد بازجویی می شود که از او می پرسد تا به حال چند نفر از افراد تحت درمان او مبتلا به جنون شده اند و در پاسخ می شنود که «هیچی، تقریبا.»

این سریال ۲۱ سپتامبر در سرویس استریم نتفلیکس قرار می گیرد.

خالق «Ex Machina» برای FX سریال می سازد

بازگشت پاتریک استوارت به جهان Start Trek

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط