اولین نظرات درباره «Sharp Objects»: بازی ها عالی ولی داستان طولانی و کشدار!

IPTVGUIDE

دومینیک پتن، منتقد سایت «ددلاین» به تازگی نقدی بر سریال «اشیاء تیز/ Sharp Objects» سریال جدید و وسوسه انگیز شبکه HBO نوشته و در آن با وجود اشاره به نکات مثبت، سریال را به نوعی کش دار و طولانی می خواند.

پتن درباره این سریال که با اقتباس از رمان سال ۲۰۰۶ جیلیان فلین (نویسنده Gone Girl) ساخته شده نوشته:«در نهایت سرعت پیشروی ماجرای سریال با حضور ایمی آدامز در قلب آن طی شش اپیزود با ذات این درام همخوانی دارد، اما حقیقتا زمان بسیار طولانی ای را صرف رسیدن به نقطه پایانی می کند.»

البته پتن ستاره های درخشان حاضر در این سریال را نادیده نمی گیرد و نویسندگی خود فلین در چند اپیزود، بازی آدامز و پاتریشیا کلارکسون در نقش مادر او را تحسین برانگیز می داند. او همچنین کارگردانی ژان مارک واله، کارگردان سریال «دروغ های کوچک بزرگ» و نامزد دریافت جایزه اسکار را در سریال از نکات مثبت آن بر می شمارد.

اما او در جمع بندی یادداشت خود بر این سریال، اسمی از دیگر سریال خوش درخشیده اخیر یعنی «یک رسوایی خیلی انگلیسی» به میان می آورد و با سرزنده خواندن این سریال آن را فاقد چربی اضافه می داند و در مقایسه این سریال سه قسمته ساخت آمازون، اشیاء تیز را در که نتیجه اقتباسی ۸ ساعته از کتابی ۲۵۰ صفحه ای، خسته کننده توصیف می کند.

تاریخ پخش سریال «اشیاء تیز» مشخص شد

رونمایی از سریال جدید «HBO» با بازی ایمی آدامز در جشنواره «ATX»

ایمی آدامز در اولین تجربه جدی تلویزیونی اش روزنامه نگار شد!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط