اولین نظرات درباره اولین سریال اوریجینال هندی نتفلیکس: یک تجربه نسبتا خوب!

IPTVGUIDE

استیو گرین، منتقد ایندی وایر به تازگی یادداشتی برای اولین سریال اورجینال هندی نتفلیکس با عنوان «Sacred Games» نوشته است و آن را تجربه ای امیدوار کننده برای ساخت سریال هایی هندی با ظرفیت جذب مخاطب جهانی دانسته است.

«Sacred Games» با اقتباس از رمانی به همین نام نوشته ویکرام چاندرا که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد ساخته شده است. داستان سریال با یک تحقیق پلیسی توسط مامور محلی، سارتاج سینگ (سیف علی خان) شروع می شود که از بررسی پرونده یک دزدی ناموفق به پرده برداری از ساز و کاری غول آسا از فساد اداری می رسد. او در ردیابی یک تماس تلفنی مشکوک، به کشف موضوعی مهلک می رسد که او را به سرنخ هایی درباره وجود یک امپراطوری جرم و جنایت می رساند. امپراطوری ای که نفوذی هایش در سراسر بالیوود، بین تاجرین شهر و شاید حتی دپارتمان پلیس محل کار او هم حضور داشته باشند.

گرین در نقد این سریال که داستان اش در دهه های مختلف می گذرد می نویسد نوعی مهارت بصری در نمایش وقایع ، این سریال را از اینکه صرفا بخواهد رد پای داستان های مشابه را دنبال کند نجات می دهد. اگرچه به عقیده او تمام نکات مثبت سریال به سختی می توانند کاری کنند که سریال از خشونت زیادی از حدش (چه فیزیکی و چه روانی) که تقریبا بر تمام نماهای هر اپیزود غلبه دارد، فراتر ببرد.

گرین در آخر با اختصاص امتیاز B- به این سریال، زیبایی نهفته در دسیسه های شیطانی داستان اش را تحسین می کند اما آن را نمایشی نسبتا سطحی از یک ماجرا می داند که می خواهد چیزهای بسیار بیشتری داشته باشد اما ندارد. با این حال گرین معتقد است این برای سریال برای شروع تجربه بسیار خوبی است تا صنعت سریال سازی هند با همکاری یک غول تولید محتوا مثل نتفلیکس بتواند فرصت دیده شدن و جذب مخاطب جهانی پیدا کند.

اولین نظرات درباره «Sharp Objects»: بازی ها عالی ولی داستان طولانی و کشدار!

ران هاوارد برای شبکه پارامونت کمدی سیاه می سازد!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط