اپل به سراغ زاغه نشین های هندی می رود!

IPTVGUIDE

کمپانی اپل  در ادامه فعالیت های جدی خود در صنعت سریال سازی حق ساخت اقتباسی تلویزیونی از رمان «Shantaram» به نویسندگی گرگوری دیوید رابرت را خریداری کرده است.

این رمان که سال ۲۰۰۳ منتشر شد. داستان مردی به نام لین را دنبال می کند که با فرار از زندانی در استرالیا به دنبال پنهان شدن در شهر بمبئی است. او که از خانواده و دوستانش دور افتاده، زندگی تازه ای در بین زاغه نشین ها، کافه ها و دنیای زیرزمینی هند پیدا می کند.

این رمان به ۳۹ زبان زنده دنیا در ۴۲ کشور به چاپ رسیده و تا به حال ۶ میلیون نسخه فروخته است.

پیش از این هم اقداماتی برای ساخت اقتباس سینمایی از این رمان صورت گرفته بود. جانی دپ با کمپانی برادران وارنر تلاش هایی برای ساخت این پروژه انجام داده بودند و ظاهرا قرار بود جوئل اگرتون هم در آن بازی کند. با این حال در ماه ژانویه اعلام شد کمپانی «Anonymous Content» و «Paramount Television» رقابت خرید حق ساخت اقتباس سینمایی از این رمان را برنده شده اند.

اریک وارن سینگر، نویسنده و تهیه کننده این سریال برای اپل خواهد بود که پیش از این فیلمنامه فیلم هایی همچون « کلاهبرداری آمریکایی» و «Only the Brave» را نوشته است. سینگر همچنین نویسندگی فیلم دنباله ای «Top Gun: Maverick» که به زودی اکران خواهد شد را برعهده داشته است.

IPTVGuide

جی.جی آبرامز برای اپل سریال کمدی می سازد!

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط