اپل رمان پرفروش Pachinko را سریال می کند

IPTVGUIDE

منابع خبری تایید کرده اند کمپانی اپل حق اقتباس از رمان «Pachinko/پاچینکو» نوشته مین جین لی را برای ساخت یک سریال تلویزیونی خریداری کرده است.

 پاچینکو امیدها و آرزوهای چهار نسل از یک خانواده مهاجر کره ای را روایت می کند. داستان از یک عشق و ازدواج ممنوعه آغاز می شود و خواننده را به سفری طولانی و پرماجرا در سه کشور کره جنوبی، ژاپن و آمریکا می برد. 

نیویورک تایمز پاچینکو را یکی از ده رمان برتر سال ۲۰۱۷ معرفی کرده است. این رمان همچنین در لیست فینالیست های جایزه ملی کتاب آمریکا در بخش داستانی یکی از برترین رتبه ها را داشت.

سو هیو به عنوان نویسنده این سریال و تهیه کننده اجرای آن فعالیت می کند و خود مین جین لی هم به عنوان یکی از تهیه کنندگان حضور دارد.

 کمپانی Media Res به ریاست مایکل النبرگ هم تولید سریال را برعهده خواهند شد. این کمپانی قبلا قرارداد تولید یک شوی صبحگاهی تلویزیونی با حضور جنیفر انیستون و ریس ویترسپون را با اپل منعقد کرده است.

این سریال دومین اثر تلویزیونی اقتباسی اپل خواهد بود. آنها قبلا یک سریال از روی رمان «شانتارام» ساخته بودند که داستان مردی به نام لین را تعریف می کند که از زندانی در استرالیا گریخته و برای مخفی شدن به بمبئی در هندوستان می رود.

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط