بازگشت سلما هایک به دنیای تلویزیون با سریال جدید آمازون

IPTVGUIDE

پل فیگ کارگردان، بازیگر و تهیه کننده سرشناس سینما و تلویزیون آمریکا قصد دارد سلما هایک را راضی کند تا در نقشی بزرگ به دنیای تلویزیون بیاید.
هایک در حال مذاکره برای تهیه کنندگی و بازیگری سریالی کمدی ساخته پل فیگ و کمپانی «Imagine Television» است که قرار است از آمازون پخش شود و در صورت گرفتن چراغ سبز از این سرویس استریم ساخت اپیزود پایلوت آن آغاز خواهد شد.
این پروژه فعلا بی نام، پتی برین («Divorce» محصول HBO) را به عنوان نویسنده همراه خود دارد و داستانش در دنیای دیپلماسی بین الملل و در لندن می گذرد. هایک قرار است در این سریال نقشی شبیه به یک سفیر را داشته باشد.
هایک که پیش از بازی در نقش های برجسته هالیوودی در کشور زادگاهش، مکزیک یک ستاره سینمایی و تلویزیونی بوده، اولین بار در سریال های «بتی زشت» محصول شبکه ABC و «۳۰ Rock» محصول شبکه NBC دیده شد.
با این حال با سریال جدی پل فیگ اولین نقش آفرینی جدی این بازیگر زن نامزد دریافت جایزه اسکار در تلویزیون آمریکا رقم خواهد خورد.
فیگ که برای ساخت سریال کالت «Freaks and Geeks» (با بازی جیمز فرانکو و سث روگن تازه به بلوغ رسیده) مشهور است در سال های اخیر با ساخت فیلم های «ساقدوشان عروس» و «شکارچیان شبح» و «جاسوس» به سینما رو آورده است.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط