بازگشت نیمه دوم فصل چهارم «از مردگان متحرک بترسید»

IPTVGUIDE

شبکه AMC به تازگی تاریخ بازگشت نیمه دوم از فصل چهارم «از مردگان متحرک برسید/Fear The Walking Dead» را ماه آگوست اعلام کرده است. نیمه دوم فصل چهارم این سریال شامل هشت اپیزود باقی مانده از این فصل خواهد بود که از ۱۲ آگوست پخش خواهد شد.
نیمه اول این سریال با یک نفر تلفات شروع شد و با اجساد روی هم انباشته شده ۹ نفر دور آتش به پایان رسید،. نیمه دوم بدون کاراکتر اصلی سریال یعنی مدیسون کلارک با بازی کیم دیکنز ادامه پیدا می کند که در اپیزود پایانی میان فصل که شب گذشته پخش شد کشته شد. با تماشای این اپیزود فهمیدیم که مدیسون طی حمله لاشخوران زامبی و در نتیجه قربانی کردن خودش در هدایت واکرها به استادیوم و سپس محبوس کردن خودش برای ایجاد فرصتی برای فرار کردن بقیه جان اش را از دست می دهد.
حالا در نتیجه پیشرفت خطوط داستانی مختلف و مرگ مدیسون و همچنین مرگ کاراکتر نیک با بازی فرنک دیلین که اخیرا اتفاق افتاد، تنها یک بازیگر از گروه بازیگران اصلی باقی مانده که الیسیا دبنام کری در نقش آلیسیا است.
«از مردگان متحرک بترسید» را اسکات ام گیمپل تهیه کرده. خالقان سریال یعنی اندرو چمبلیس و ایان گلدبرگ نیز از دیگر تهیه کنندگان این سریال هستند.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط