بازیگر «قصه ندیمه» در جمع «گوسفندان خداوند»!

IPTVGUIDE

آن داود بازیگر سریال «قصه ندیمه» و ایسی دیویس بازیگر فیلم ترسناک و موفق «بابادوک» به تریلر معمایی شبکه «Foxtel» با عنوان «گوسفندان خداوند» پیوستند.
این دو به همراه جسیکا باردن بریتانیایی نقش سه راهبه عجیب و غریب در یک جزیره متروک و دورافتاده را بازی می کنند. آن ها زندگی آرامی در این جزیره دارند تا اینکه یک کشیش خوش تیپ و جوان به جزیره وارد می شود و حالا آنها مجبورند برای حفظ جان و اعتقاداتشان بجنگند. این کشیش جوان که سم رید نقشش را ایفا می کند قصد دارد صومعه خواهران مقدس را خراب کند.
آن داود علاوه بر بازی خوبش در سریال تحسین شده «قصه ندیمه» در سال های اخیر ۵ فیلم نیز در جشنواره ساندنس داشته است که یکی از آنها فیلم پرسر و صدای «موروثی/Hereditary » است. ایسی دیویس هم به تازگی در فیلم «Assassin's Creed» همبازی مایکل فاسبندر و ماریون کوتیار بازی کرده است.
پنی وین از مسئولین شبکه فاکستل درباره این سریال گفته است: «گوسفندان خداوند یک سریال جاندار و مهیج است که همزمان هم مدرن است و هم کهن. این سریالی است که پیامی بی زمان مبنی بر مقاومت در دل خود دارد و از داستانگویی به مثابه یک نیروی رهایی بخش استفاده می کند.»
در آخر نکته جالب اینکه جفری واکر، سازنده سریال کمدی «خانواده مدرن» و فیلم کمدی «ازدواج علی» این داستان درام و کاملا جدی را کارگردانی می کند.
«گوسفندان خداوند» قرار است در سال ۲۰۱۹ پخش شود.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط