بازیگر زن اصلی فصل سوم «True Detective» کیست؟

IPTVGUIDE

آرشیوی: ۲۶ آبان ۱۳۹۶

پس از قطعی شدن حضور ماهرشالا علی برنده اسکار بهترین بازیگر مرد سال ۲۰۱۷ در فصل سوم «کارآگاه واقعی/ True Detective» حالا کارمن ایجوگو، بازیگر فیلم «سلما»، دومین بازیگر انتخاب شده برای فصل جدید درام جنایی و پرطرفدار نیک پیزالاتو است.

شبکه «HBO» پس از فصل دوم و نا امید کننده «کارآگاه واقعی» مدت ها برای ساخت فصل سوم در تردید به سر می برد ولی در نهایت به نظر می رسد حضور دوباره نیک پیزالاتو به عنوان خالق اثر مدیران «HBO» را مجاب کرد تا برای ساخته فصل سوم این سریال چراغ سبز نشان دهند.

این فصل داستان گم شدن چندین کودک را روایت می کند. ارتباط این گم شدن ها با یک سری جنایت های سازمان یافته ای چند دهه ای در قلب شهر اوزارک کارآگاه «وین هیس» با نقش آفرینی ماهرشالا علی را درگیر ماجرای پیچیده ای می کند. کارمن ایجوگو نیز در آملیا ریردان، معلم مدرسه ای است که دو دانش آموز او در دهه ۸۰ گم شده اند و تا به امروز خبری از آن ها نیست.

ایجوگو در حال حاضر مشغول بازی در فصل دوم سریال «Girlfriend Experience» محصول شبکه Starz است.

پیزالاتو به عنوان خالق «کارآگاه واقعی» با همراهی جرمی سوئل-نیر نویسنده تازه ملحق شده به تیم نویسندگان، کار نوشتن داستان فصل جدید را بر عهده دارند و کری فوکونگا به همراه متیو مک کاناهی و وودی هارلسون، ستارگان فصل اول این سریال، تهیه کنندگان آن خواهند بود.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط