بازیگر و کارگردان «Ozark» همراه کمپانی اش به نتفلیکس پیوستند

IPTVGUIDE

جیسون بیتمن بازیگر، کارگردان و تهیه کننده سرشناس آمریکایی در حال توسعه روابط اش با غول صنعت استریم است. بیتمن و کمپانی تهیه کنندگی اش به نام «Aggregate Films» به تازگی قراردادی چند ساله برای تولید محتوای سینمایی و تلویزیونی با نتفلیکس بسته اند که در یکی از مفاد این قرارداد آورده شده که نتفلیکس باید پیش از هر کمپانی دیگری از طرح ها و ایده های بیتمن برای برنامه سازی مطلع شود.

بیتمن طبق این قرارداد به همراه مایکل کاستیکان (گانگستر آمریکایی، Ghost in the Shell) در ساخت محصولاتی با چشم اندازهای تازه و مشترک با نتفلیکس همکاری خواهند کرد.

این قرارداد در پی حضور بیتمن در سریال موفق و تحسین شده «اوزارک» به عنوان بازیگر، کارگردان و تهیه کننده به امضا رسیده است. سریالی فصل دوم آن در ماه آگوست پخش خواهد شد.

بیتمن درباره این قرارداد گفته است: «من و مایکل بسیار خوشوقت هستیم که فعالیت کمپانی مان مورد استقبال نتفلیکس قرار گرفته. من با تجربه ای که در ساخت سریال های Arrested Development و اوزارک با نتفلیکس داشتم از نزدیک، فرهنگ مثبت اندیشی و پرباری که تد {ساراندوس-مدیر محتوای نتفلیکس}، سیندی {هالند، رئیس تلویزیون نتفلیکس} و اسکات {استوبر، رئیس سینمای نتفلیکس} آن را رواج می دهند را تجربه کردم. مشتاق همکاری با تیم های خلاق و متعهد آن ها هستم تا به محتوای با کیفیتی که نتفلیکس عرضه می کند چیزهای جدیدی اضافه کنیم.»

به این ترتیب بیتمن آخرین فردی است که به فهرست همکاران هالیوودی این غول صنعت استریم اضافه شده، فهرستی که با حضور نام هایی همچون رایان مورفی، شوندا رایمز، جنجی کوهان و استیون اس دی نایت شلوغ تر و قوی تر از همیشه شده است.

سریال «Ozark» اواخر تابستان باز می گردد

فیلم برداری اسپین آف «بازی تاج و تخت» شروع شد!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط