بالاخره اسپیلبرگ «Halo» را می سازد!

IPTVGUIDE

پس از گذشت سال ها از اعلام خبر ساخته شدن سریالی تلویزیونی بر اساس سری بازی های مطرح «Halo» به تهیه کنندگی استیون اسپیلبرگ، حالا مدیر شبکه «شوتایم» اعلام کرده تولید این مینی سریال از هر زمان دیگری محتمل تر به نظر می رسد.
بر اساس اعلام سایت «Production Weekly» فیلم برداری مینی سریال «Halo» به احتمال بسیار زیاد پاییز امسال آغاز خواهد شد. تولید پروژه سریالی «Halo» به عهده کمپانی« Amblin Television» و تهیه کننده های اصلی آن جاستین فالوی، دریل فرانم و الکس مجیونی خواهند بود.
گری لوین مدیر برنامه ریزی «شوتایم» ماه گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد پروژه سریالی «Halo» کماکان در حال توسعه است و روند آن رو به جلو طی می شود. او همچنین به این نکته اشاره کرد که فیلم نامه این سریال بسیار جذاب تر از آنچه فکرش را می کردند از آب در آمده و باعث انگیزه بیشتر آن ها برای تولید هر چه سریع تر سریال شده است.
این خبر در حالی منتشر شده که طی سال های گذشته اسپیلبرگ به دلیل مشغله های کاری فراوان نتوانسته به عنوان خالق نسخه تلویزیونی «Halo» وقت زیادی برای این پروژه بگذارد و همین مساله باعث به تعویق افتادن ساخت این مینی سریال شده بود. با توجه به کم شدن حجم کاری اسپیلبرگ و پخش آخرین فیلم اش به نام «Once Ready Player One» در اواخر ماه مارس، به نظر می رسد بهترین موقعیت برای شروع کار جدی این پروژه فرا رسیده است.
سری بازی های «Halo» یکی از پر طرفدارترین سری بازی های تاریخ است و بدون شک این خبر برای طرفداران این بازی می تواند بسیار خوشحال کننده باشد. هر چند تجربه های قبلی در این زمینه عموما در سینما و تلویزیون شکست خورده از کار درآمده اند اما وقتی پای اسپیلبرک به میان می آید کمی ماجرا فرق می کند.
هنوز لیست بازیگران و عوامل این مینی سریال اعلام نشده و باید منتظر اخبار تکمیلی ماند.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط