با برندگان امی ۲۰۱۸ – جان الیور میزبان «Last Week Tonight with John Oliver»

IPTVGUIDE

با پایان اهدای جوایز امی در سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفتیم طی این هفته هر روز دو گفت و گو با منتخبی از برندگان جوایز امسال داشته باشیم، اما برای بخش بهترین برنامه گفت و گو محور به جای آماده کردن یک گفت و گو بهتر دیدیم به معرفی شخصیت جان الیور میزبان برنامه «Last Week Tonight with John Oliver» بپردازیم که توانست جایزه امی را در این بخش به دست آورد.

جان اولیور ۴۱ ساله که کارش را با نویسندگی طنز و اجرای استندآپ کمدی اجرا کرد یکی از چهره هایی است که پله پله مراحل موفقیت را از اولین سال حضورش در صنعت تلویزیون یعنی ۱۹۹۸ طی کند و امروز تبدیل به یکی از مهم ترین برندها در بخش تاک شو و برنامه های گفت و گو محور شده است. همکاری او با «The Daily Show with Jon Stewart » نقطه عطف کارنامه کاری اش بود و توانست با حضور در پشت صحنه این برنامه تجربیات ارزشمندی پیدا کند.

اولیور به واسطه لحن و بیان بسیار صریح و بی پرده اش و البته تلاش برای حفظ صداقت و توجه به مسائل سیاسی و اجتماعی مهم روز آمریکا و جهان مخاطبینی فردا از آمریکا پیدا کرده و برنامه اش «Last Week Tonight with John Oliver» به یکی از پرطرفدارترین برنامه های در ژانر خودش تبدیل شده است.

این ویدیو زیر و بم کارنامه جان اولیور را از ابتدا تا امروز مرور می کند و پیشنهاد می کنیم تماشایش را از دست ندهید. 

این ویدیو را با زیرنویس فارسی اختصاصی تماشا کنید.

در همین زمینه بخوانید: شوخی کمدین سرشناس با چینی ها «HBO» را نقره داغ کرد!

 

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط