بخش بزرگی از داستان فصل سوم «This Is Us» در ویتنام می گذرد

IPTVGUIDE

از زمان پایان درگیری آمریکا با ویتنام بیش از چهل سال می گذرد، اما دست کم در بین محصولات تلویزیونی اخیر آمریکا -از مستند «جنگ ویتنام» کن برنز و لین نوویک تا «Queen Sugar» محصول شبکه OWN- این موضوع هنوز هم هرازگاهی مطرح می شود. این بار سریال «This Is Us» برای روایت داستانی از گذشته کاراکترهایش در فصل سوم به ویتنام رفته است.

فصل سوم این سریال قرار است با تولد ۳۸ سالگی رندال (استرلینگ کی. براون)، کیت (کریسی متز) و کوین (جاستین هارتلی) شروع شود. و همانطور که در پایان فصل قبل به آن اشاره گذرایی شد، کوین به همراه زوئی (ملانی لیبرد) سوار بر هواپیما به مقصد ویتنام می شوند.

آیزاک اپتیکر، خالق سریال اخیرا در پنل شبکه NBC در تور مطبوعاتی انجمن منتقدان تلویزیونی با صحبت از فصل تازه این سریال خبر از اضافه شدن تیم اوبرایان، نویسنده و کهنه سرباز جنگ ویتنام به تیم نویسندگان برای طرح خطوط داستانی حساس داده و گفته: «ما از تیم اوبرایان که یک رمان نویس و خودش از سربازان حاضر در جنگ ویتنام بوده دعوت کردیم که به اتاق نویسندگان ما ملحق شود و به ما مشاوره دهد. خیلی از ما در زمان جنگ ویتنام هنوز به دنیا نیامده بودیم و در نتیجه می خواستیم حس و حال سریال با حضور او درست از آب درآید. او در طول یک هفته ای که با ما بود بخشی از تجربیات بسیار زیادش را به اشتراک گذاشت. این فصل برای ما نسبت به دو سال گذشته تجربه بسیار متفاوت تری بود و فکر می کنیم سریال هم این بار چیز تازه تری برای ارائه داشته باشد.»

فصل سوم This Is Us که یکی از موفق ترین سریال های دو سال اخیر است از ۲۵ سپتامبر به شبکه NBC بر می گردد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط