برادران وارنر در بستن قرارداد نجومی روی نتفلیکس را کم کرد!

IPTVGUIDE

گرگ برلانتی به تازگی قراردادی خیره کننده و بی سابقه با کمپانی تلویزیونی برادران وارنر امضا کرده است که کل خرج و مخارج این سریال ساز پرکار تا سال ۲۰۲۴ را تامین می کند.

این قرارداد شش ساله که ارزشی بیش از ۳۰۰ میلیون دلار دارد حتی ممکن است با وجود تولیدات پرهزینه برلانتی و کمپانی اش در آینده به ۴۰۰ میلیون دلار هم برسد.

برجسته ترین سریال های ساخت کمپانی برلانتی، «Arrow»، «The Flash»، «Supergirl» ، «DC’s Legends of Tomorrow» و تازه ترین سریال در این مجموعه یعنی «Black Lightning» است.

طی این قرارداد بی سابقه، کمپانی برادران وارنر سود حاصل از همکاری با برلانتی در ۱۴ سریال ساخت کمپانی او را از آن خود می کند. این سریال ها که دوتایشان سریال هایی انیمیشنی هستند در شش شبکه به نمایش درخواهند آمد. از قرار معلوم این قرارداد مزایای بسیار قابل توجه ای نیز در زمینه مالیات برای برلانتی دارد.

برادران وارنر که شراکتی قدیمی با برلانتی دارد، او را یکی از مهره های مهم در حرکت موتور بسیاری از تولیدات فیلمنامه ای خود می داند. این قرارداد همچنین حامل پیامی جالب و حاکی از تمایل برادران وارنر به حضور در بازی بزرگی است که امثال نتفلیکس، آمازون  و اپل  با قراردادهای چشمگیرشان در ساخت محتوای اوریجینال به راه انداخته اند.

چند ماه پیش بود که نتفلیکس با قراردادی به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار رایان مورفی را به خدمت گرفته بود و به نظر می رسد در این زمینه رقابتی عجیب طی سال های آینده در راه خواهد بود.

IPTVGuide

درباره قرارداد نجو.می رایان مرفی و نتفلیکس اینجا بخوانید! 

شوندا رایمز و قرارداد نجومی با نتفلیکس! اینجا بخوانید!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط