برای اولین بار: پخش زنده مراسم کمک به طوفان زدگان آمریکا در بسترهای استریم

IPTVGUIDE

آرشیوی: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
از بامداد چهارشنبه برگزاری یکی از بزرگترین گردهمایی های خیریه برای جمع آوری کمک به طوفان زدگان «هاروی» و «ایرما» خواهیم بود. نکته مهم این مراسم پخش استریم زنده چنین رویدادی در تمامی سرویس های استریم بزرگ آمریکاست

در برنامه « Hand in Hand: A Benefit for Hurricane Relief» ستاره های هالیوود و چهره های برتر تلویزیون در کنار مردم آمریکا برای خسارت دیده های طوفان هاروی و ایرما کمک های مردمی جمع آوری می کنند. این نخستین برنامه خیریه تلفنی است که از تمامی بسترهای استریم معتبر به صورت زنده پخش می شود.

جرج کلونی، جاستین بیبر، استفان کولبرت، تام هنکس، لئوناردو دی کاپریو و خواننده آمریکایی بیانسه از جمله چهره های سرشناس حاضر در این برنامه تلویزیونی هستند. در ابتدا این برنامه تنها برای خسارت دیدگان طوفان هاروی در شهر هیوستون تگزاس برنامه ریزی شده بود ولی پس از تغییر جهت ناگهانی طوفان ایرما و شدت آسیب وارده آن به قسمت هایی از فلوریدا و جزایر دریای کارائیب، جمع آوری کمک برای این مناطق نیز به برنامه «Hand in Hand» اضافه شد.

پخش این برنامه از ساعت ۴:۳۰ دقیقه بامداد روز چهارشنبه ۲۲ شهریور از تمامی شبکه های ملی آمریکا آغاز شده و ساعت هایی طولانی ادامه پیدا خواهد کرد. علاوه بر شبکه های ملی، شبکه های ماهواره ای و کابلی مانند «Bet»، «Bravo»، «CMT»، «E!»، «HBO»، «iHeartMedia» و شبکه «MTV» نیز این مراسم خیریه را پوشش می دهند و برای اولین بار تمامی بستر های استریم معتبر آمریکا نیز این رویداد را به صورت زنده پخش می کنند. فیس بوک، یوتیوب، توئیتر، یاهو، «AOL»، و «Apple Music» از جمله بسترهای استریم پخش کننده این مراسم هستند.

نکته مهم دیگر اینکه روز گذشته در مراسم رونمایی از محصولات جدید اپل، ورژن جدید «Apple TV» با قابلیت پخش «۴K» رونمایی شد و قرار است این ست آپ باکس برنامه خیریه «Hand in Hand» را از برای اولین بار به صورت «۴K» پوشش دهد.

انتظار می رود این برنامه بسیار طولانی باشد و پیام های تصویری بزرگانی چون رابرت دنیرو، جیمی فالون، نیکول کیدمن و اپرا وینفری نیز در طی برنامه پخش شود. بیش از ۲۰۰۰ پایگاه تلفنی به صورت داوطلبانه خدمات پوشش تماس های خیرین را بر عهده دارند. برنامه اصلی در لس آنجلس کالیفرنیا خواهد بود و دو سالن دیگر در نیویورک و نشویل نیز به صورت زنده برنامه خواهند داشت.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط