برنامه AMC برای ساخت فیلم ها و سریال ها جدید مرتبط با سریال «مردگان متحرک»

IPTVGUIDE

نخستین اقتباس تلویزیونی از کامیک بوک های «مردگان متحرک» در سال ۲۰۱۰ و به تهیه کنندگی فرانک دارابونت صورت گرفت. این سریال  شبکه AMC به سرعت بین طرفداران ژانر وحشت به محبوبیت رسید و پس از دوسال در صدر سریال های پربیننده اعم از شبکه های سراسری و کابلی قرار گرفت. 

با این همه در سالهای اخیر مردگان متحرک با افت فاحشی در تعداد تماشاگران مواجه شده و کاربران پرشماری در فضای مجازی شیوه داستانگویی سازندگان این سریال را به باد انتقاد گرفته اند.

حالا جاش سپان مدیرعامل AMC به تازگی اعلام کرده آنها قصد دارند با ساخت محصولات جانبی دنیای مردگان متحرک را تا ده سال دیگر زنده نگه دارند. گرچه سپان از جزئیات طرح AMC چیزی نگفته، اما اخبار روزهای اخیر حاکی از آن هستند که برنامه این شبکه علاوه بر سریال های تلویزیونی تعدادی فیلم سینمایی را نیز شامل می شود. 

تا کنون یک سریال با نام «Fear The Walking Dead» از این مجموعه اسپین آف ها ساخته شده و هنوز برای قضاوت نهایی درباره آن زمان لازم است. از طرفی AMC  اعلام کرده بازیگران اصلی مجموعه یعنی اندرو لینکلن (ریک گرایمز) و لورن کوهان (مگی) دیگر در ادامه مسیر همراه این سریال و اسپین آف هایش نخواهند بود. 

حالا باید دید آیا این برنامه بلندپروازانه مدیران شبکه AMC تحقق خواهد یافت یا خیر.

در همین زمینه بخوانید: برنامه ده ساله شبکه AMC برای سریال «مردگان متحرک»!

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط