برندگان اولین جشنواره سریال «کن» مشخص شد

IPTVGUIDE

 

اولین دوره «جشنواره بین المللی سریال کن/Cannseries» برگزار شد و برندگان آن از سوی داوران بخش مسابقه اعلام شدند.

در اولین دوره «جشنواره سریال کن» ده سریال در بخش مسابقه شرکت داده شدند و در بین آن ها سریال «When heroes fly» محصول اسرائیل برنده جایزه بهترین سریال جشنواره شد. این سریال را اومری گیون خلق کرده و در آن بازیگرانی مانند تومر کاپون، مایکل آلونی و موشه آشکنزی بازی می کنند.

داستان «When heroes fly» درباره چهار کهنه سرباز نیروهای ویژه است که دوستان صمیمی هستند. این چهار نفر برای یک ماموریت نیمه تمام دوباره کنار هم جمع می شوند: پیدا کردن یالی، یالی خواهر یکی از این چهار نفر و معشوقه یکی دیگر از آن هاست که سال هاست گم شده.

فرانچسکو مونتاناری به عنوان بهترین بازیگر برای بازی در سریال ایتالیایی «شکارچی/Cacciatore» انتخاب شد. این سریال محصول مشترک «بتا فیلم» و شبکه «Rai» ایتالیاست و داستان جنگ بین مافیا و حکومت ایتالیا در سال ۱۹۹۳ در شهر پالرمو را روایت می کند.

جایزه ویژه این دوره به سریال «میگل/Miguel» رسید. همچنین سریال «State of Happiness» نیز برنده بهترین فیلم نامه شد و مته ماریت هم جایزه بهترین موسیقی متن شد.

هیئت داوران اولین دوره جشنواره سریال کن کن شامل هارلن کوبن، پائولا بییر، اودری فوشه، ملیسا شوزن، کریستوبال تاپیا د وییر و مایکل کنت ویلیامز بود.

 

در ادامه می توانید فهرست این جوایز را ببینید:

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط