به لطف HBO می توانید وستروس را به عنوان مقصد سفر بعدی تان انتخاب کنید!

IPTVGUIDE

شبکه HBO  روز دوشنبه از برنامه ای بلندپروازانه پرده برداشت که در آن از سال ۲۰۱۹ لوکیشن های فیلمبرداری «بازی تاج و تخت» در ایرلند شمالی برای بازدید گردشگران آماده خواهد شد. 

فیلمبرداری آخرین فصل این سریال  فانتزی به تازگی پس از یک دهه در این منطقه به اتمام رسیده و هواداران آن به زودی می توانند از نقاط مختلف این منطقه با تمام جزئیاتی که به سرزمین خیالی وستروس در سریال جان بخشیدند دیدن کنند. 

این پروژه که با عنوان «Game of Thrones Legacy Experiences» اجرا می شود دربردارنده نمایشگاه هایی از لوازم صحنه، لباس ها، اسلحه ها، دکورهای مختلف، بدل ها و دیگر متریال های مربوط به تولید سریال نیز خواهد بود.

جف پیترز، معاون شبکه HBO در این باره گفته: «ما برای گرامیداشت کار سازندگان و دست اندرکاران خلاق «بازی تاج و تخت» با حفاظت از این لوکیشن ها بسیار هیجان زده هستیم و خوشحالیم که فرصت نمایش فرهنگ، صمیمیت و زیبایی ایرلند شمالی را پیدا کرده ایم که در جان بخشیدن به سریال و میراثی که از آن به جا می ماند نقش بسیار پررنگی داشته است.»

شبکه HBO به طور خاص قصد دارد محل اقامت استارک ها یعنی وینترفل، مقر نایتز واچ یعنی کسل بلک و کینگز لندینگ که پایتخت هفت قلمرو پادشاهی و محل استقرار تخت آهنین است را برای بازدید توریست ها به طور حفاظت شده باقی بگذارد.

این پروژه همچنین از نظر توریستی برای ایرلند شمالی به شدت سودآور خواهد بود.

در همین زمینه بخوانید:

نارضایتی جرج مارتین از اتمام سریال «بازی تاج و تخت» در هشت فصل!
گفتگو با آهنگساز «بازی تاج و تخت» که بالاخره «امی» برد!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط