بیانیه جدید مورگان فریمن پس از اتهام آزار جنسی

IPTVGUIDE

در حالی که خبر رسید بالاخره پلیس پس از نزدیک به یک سال هاروی واینستین تهیه کننده سرشناس آمریکایی را به دلیل اتهام تجاوز و آزار و اذیت جنسی دستگیر کرده، همزمان موج افشاگری های جنسی به ستاره کهنه کار هالیوود هم رسید.
مورگان فریمن پس از انتشار گزارشی در روز پنج شنبه که در آن هشت زن این بازیگر سرشناس را به آزار جنسی و رفتار نامناسب متهم کرده بودند برای دومین بار بیانیه ای صادر کرده و در آن تمام اتهامات منتسب به خودش را تکذیب کرده است.
روز پنج شنبه با انتشار اولین اخبار مبنی بر پیوستن فریمن به گروه رسواشدگان هالیوود، این بازیگر در قالب عبارات کوتاهی به این شکل بی گناهی خودش را اعلام کرد: «همه کسانی که من را می شناسند یا با من کار کرده اند می دانند که من کسی نیستم که بخواهم از روی قصد به کسی توهین کنم یا باعث شوم احساس ناخوشایندی پیدا کنند. از هر کسی که احساس کرده از سوی من مورد بی احترامی قرار گرفته عذرخواهی می کنم، من هرگز چنین قصدی نداشتم.»
اما به نظر آن چند جمله برای توجیه افکار عمومی کافی نبوده و این بازیگر ۸۰ ساله به تازگی دومین بیانیه خود که نسبتا طولانی تر است را هم صادر کرده است. فریمن در بیانیه تازه خود گفته: «من به شدت احساس سرخوردگی می کنم که ۸۰ سال از زندگی ام در معرض خطر نابودی است، تنها در یک چشم به هم زدن. صدای تمام قربانیان آزار و تجاوز جنسی باید شنیده شود. و ما باید به آن ها گوش دهیم. اما یکسان قرار دادن وقایع وحشتناک آزارهای جنسی با شوخ طبعی یا تعریف و تمجیدهایی که از آن ها سوء برداشت شده است کار درستی نیست. من به عذرخواهی از کسانی که از شوخی ها یا تعریف و تمجیدهای من احساس ناراحتی کردند ادامه خواهم داد. اما می خواهم یک چیز را هم روشن کنم: من محیط کاری ناامنی برای همکاران ام نساختم. من به زن ها آزار نرساندم. هر ادعای دیگری کاملا غلط است.»
در پی این گزارشات، کمپانی Visa که فریمن عضو مهمی در کمپین آن ها بود همکاری خود را با او قطع کرده است. همچنین جوایز SAG هم که امسال جایزه یک عمر دستاورد هنری را به فریمن اهدا کرده بود اعلام کرده که در حال بررسی اقدامات احتمالی اصلاحی است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط