تاریخ پخش سریال «اشیاء تیز» مشخص شد

IPTVGUIDE

شبکه HBO  بالاخره تاریخ آغاز پخش سریال «اشیاء تیز/Sharp Objects» را اعلام کرد.

اشیاء تیز سریالی است که ایمی آدامز بازیگر اصلی آن است و به همین دلیل فیلم ‌بازهای زیادی هم به انتظارش نشسته اند، البته اینکه داستان سریال اقتباسی است از کتاب دیگر جیلیان فلین هم به شدت آن را مهم کرده است.

فلین نویسنده رمان «دختر گمشده/Gone Girl» است که چند سال پیش دیوید فینچر فیلمی جذاب و تماشایی از آن ساخت. «اشیاه تیز» داستان خبرنگاری به نام کامیل پریکر (آدامز) است که برای پوشش خبر قتل دختری نوجوان و ناپدید شدن دختری دیگر به شهر کوچک زادگاهش بازگشته است.

پریکر که برای تکمیل پازلی ذهنی از گذشته اش در تقلا به سر می برد، رفته رفته به رابطه نزدیک بین خود و قربانیان پی می برد. این شبکه در نظر دارد این مینی سریال هشت اپیزوده را از ۸ ژوئیه روی آنتن بفرستد.

درباره بازی ایمی آدامر در سریال اشیای تیز اینجا  بخوایند!

کار اقتباس این سریال را مارتی ناکسون برعهده داشته که در واقع خالق «اشیاء تیز» خم است. ژان مارک واله کارگردانی و تدوین تمام اپیزودها را برعهده دارد. او همچنین برخی اپیزودها را به همراه خود فلین نویسندگی کرده است.

ممکن است اسم واله را به عنوان کارگردان فیلم های «باشگاه خریداران دالاس» و «وحشی» به یاد داشته باشید. ناکسون، فلین و واله هر سه در تیم تهیه کنندگان سریال نیز حضور دارند. پاتریشیا کلارکسون، کریس مسینا، الیزابت پرکینز، الیزا اسکنلن و مت کریون از دیگر بازیگران اشیاء تیز هستند.

درباره بازیگران جدید سریال True Detective محصول شبکه HBO اینجا  بخوانید!

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط