تریلری تازه از سریال پرالتهاب و پرتنش «رومانوف ها» منتشر شد

IPTVGUIDE

سریال تازه متیو واینر (مد من) با عنوان «رومانوف ها» که تریلری تازه از آن منتشر شده ، مجموعه ای از هشت داستان/اپیزود مستقل است که در هر کدام سرنوشت یکی از بازمانده های خاندان سلطنتی روسیه تزاری در زمان حاضر روایت می شود. اکثر اعضای خاندان سلطنتی رومانوف  در جریان انقلاب بلشویکی در روسیه قتل عام شدند. 

در تریلر جدید می بینیم که شخصیت های داستانی با مشکلاتی در زندگی شخصی خود مواجه می شوند که آنها را نتیجه ارتباطشان با خاندان سلطنتی روسیه می دانند. در شروع تریلر شاهد این هستیم که زنی به شخصیت اصلی داستان می گوید: «آدم های دیگری هم وجود دارند که نسب آن ها به رومانوف ها بازمی گردد. مطمئن هستم که همه آنها به چنین انتسابی افتخار می کنند، اما زندگیشان به فنا رفته است.»

در ادامه افراد زیادی را می بینیم که این سوال را مطرح می کنند: «چه ارتباطی بین نوادگان فعلی خاندان رومانوف با سرنوشت شوم اجدادشان وجود دارد؟» جوابی که در تریلر می شنویم این است که تاثیر خون سلطنتی در رگ های نوادگان خاندان رومانوف باقی مانده و سرنوشت آنها را به سرنوشت اجدادشان گره زده است.

کریستینا هندریکس، جان اسلتری، اماندا پیت، ارون اکهارت، کولی استول، کری بیش، ایزابل هوپر، پل ریزر، دایان لین، اندرو رنلز، کاترین هان، هیو اسکینر و تعدادی دیگر از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون در «رومانوف ها» نقش آفرینی کرده اند. 

پخش این سریال از دوم اکتبر در سرویس استریم آمازون آغاز خواهد شد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط